Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

Hola!!

BUBU ce pacat ca ploua....nu iti spun cate grade avem noi..(suntem la tricouri,noi adultii...)

ALMY tin si eu pumnii sa treceti cu bine peste aceast hop...sa nu se razgandeasca tipa si sa te mai linistesti si tu ca si asa urmeaza o perioada grea cu mutatul...

ANGELIQUE si Irina are pielea atopica....asta nu e un motiv sa nu ii faci vaccinul,nu?! Daca e vreo reactie de la un fruct -aliment amani,daca nu ce rost are?Irina are pielea iritata in zonele unde apare aceasta dermatita(si eu o am,dar ma afecteaza in principal vara..),adica,baza gatului,incheieturile mainilor si in spatele genunchilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Helo helo, scriem pe fuga, dragelor nu v am parasit doar n-am timp de nimic. Ei bine...nu m-am apucat de geamuri ca in wk a fost f urat la noi, a si nins, nu puteam sta pe frigul ala afara. M-am apucat de facut ordina in casa/ sertare cu acte...bineinteles ca la un mom dat nu am mai avut nervi pt asa ceva si am lasat-o balta. Acum s-a incalzit si la noi si imi revine ga dul cu geamurile...dar cica de maine ploua asa ca ma gandesc ca degeaba le voi spala...vad eu cum fac. Diseara poate vine sotul mai repede si apucam macar in gradina sa punem ceva...toti vecinii si-au pus gradinile la punct numai noi suntem cu gradina nesapata si vraiste, si deja e cam tarziu de pus in pamant semintele...ehhh ies mai tarziu toate :-) :-) .

 

Bubuuuuu a venit primavaraaa si la voi, bravoooo...

Bioana, sper ca Irinuca e mai bine, pupic si de la noi

Almy, sper sa va iasa pasentele. Doamne femeie...cum functionezi in ritmul asta...la 4 trezita....serios ca te admir, dar ai grija si de tine, somnul e f important pt sanatate. Pupici

Angi, bine ai revenit, sper sa-ti gasesti loc de munca undeva aproape ca sa-ti fie mai usor cu cresa si scoala lui V.

 

Nici bubu meu nu vrea invelit...m resemnat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce mi s-a publicat mesajul la ora 20 cand eu il trimisesem pe la ora 14.... hmmmm f ciudat.

 

La noi azi a fost suuuper, cald, nu a batut vantul, a stat bubu mic toata ziua afara. A intrat doar sa pape, somnic 2 ore si apoi iar afara. Dragelor...curgea nisipul din el, il dezbracam si tot cadea de pe el, ba o pietricica, ba bucatele de pamant...a stat afara pana s-a intunecat, acum doarme ca e rupt :-) :-) :-) Ne-a ajutat la gradina, a sapat si el in pamant, veselie mare era. Copiii din cartier se jucau pe langa gard si el ii striga " iiiiii" si alerga si el prin curte...asa drag imi era. Pacat ca aici la noi tare bate vantul..nu prind f multe zile ca asta de azi. Eu am reusit si mi-am spalat geamurile...in sfarsit :-)

 

Angelkque, cine stie...poate e de la banana daca zici ca papa zilnic si bubitele nu se trec deloc. Am observat si eu la ultima baita ca bubu meu avea ca o eruptie pe burtica...ca niste pete mici muuuulte pe burtica lui...chiar nu stiu de la ce sa-i fi aparut. Ma gandesc ca poate apa sa fi fost putin mai fierbinte....alta explicatie nu am. Sper sa va dea ok-ul dr pt mai multe noutati in meniu :-) . Pupam vorbaretul

 

Bubu las sa ploua sa se duca zapada. Cred ca Nik a fost super incantat sa vada iar animalutele.

 

Bioana ce mai face Irinuca, cum se mai simte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...