Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

Am vazut pe DC cum mamicile au o groaza de carti pe care ar vrea sa le dea spre consultare si celorlate mamici Diin pacate pana sa afli unde e cartea te pierzi in anunturi de tipul "te rog trimete-mi si mie cartea la adresa ssss@dddd.com". Ce va propun eu... hai sa fim ordonate....sa deschidem un cont de share undeva pe un site de share, cont special al DCului cu parola LA VEDERE si acolo sa trimitem ca atasamente cartile pe care vrem sa le dam si altor fete (asa ca o mica biblioteca virtuala). Adresa de cont si parola o putem face sticky la ce subcapitol verti voi! Asa nu vom mai avea subiecte kilometrice cu cereri si vom fi si ordonate plus ca vom aduna toate cartile intr-un singur loc! Ce ziceti? Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am creat urmatoarea adresa : desprecarti@yahoo.com / parola :000000 /(6 de zero) . Am expediat catre acea adresa 4 carti . Cine vrea poate sa mai trimita iar cine vrea poate sa descarce . Inainte de a trimite carti la acea adresa va rog verificati daca ele nu exista deja. Probabil o sa mai existe probleme daca se logheaza 2 persoane diferite pe aceeiasi adresa dar dupa citeva incercari sigur reusiti. Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri). [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=/627fscd&.dnm=6377scd.jpg&.src=ph"]Dan Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

desprecarti@gmail.com / parola: 000001 / (5 de zero si un 1). Nu am putut folosi aceiasi parola ca nu-mi permite gmail. Folosim la alegere ambele adrese. Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri). [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=/627fscd&.dnm=6377scd.jpg&.src=ph"]Dan Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...