Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, intrati pe server, dati click pe cartea dorita, apoi dati click pe "download" (trebuie de doua ori, uneori dureaza mai mult pana se deschide a doua masca). Bafta si lectura placuta!
[flo] Felicia
[url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dianaintruder
io sunt blonda rau, sau mi-e somn rau, dar vreau si eu sa-mi zica cineva, daca e dragutz cum folosesc shared4 sa downloadez si eu cartzile in calculator, plssssssssssssssssssssssssss. [inec][inec][inec][inec][inec][q][q][q][q][q] diana
intri pe www.4shared.com in dreapta sus la user scrii desprecarti@yahoo.com dedesubt, la parola, scrii romania dai click pe folderul carti pentru cresterea copilului apoi iar click pe cartea pe care vrei sa o downloadezi ti se deschide o fereastra, in care ai in partea de jos...download dai click stanga ti se deschide o alta fereastra si astepti cateva secunde cam pe la mijlocul ferestrei, sub URL e scris download file si dai click stanga din nou ti se mai deshchide o fereastra in care selectezi Save to disk, apoi OK selectezi folderul de la tine din calc unde vrei sa fie salvata cartea si dai Save apoi cartea incepe sa se downloadeze Nota! Dupa ce termini de downloadat de pe www.4shared.com dai signout
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelaim
rall - MULTUMESC FRUMOS![flo] tzuck [pup], Lorelai
Am reusit sa pun atunci cartile, dar nu am mai avut timp sa iti raspund [:)]. Am adaugat: Complete Idiot's Guide To Managing Your Money Complete Idiot's Guide to Astronomy Complete Idiot's Guide to Learning German Complete Idiot's Guide to Playing the Guitar Complete Idiot's Guide to JavaScript Complete Idiot's Guide to a Perfect Interview Complete Idiot's Guide to Tantric Sex Complete Idiot's Guide to Linux si mai urmeaza cateva! Spor la citit si.. perfectionat! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...