Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

Raluca - cred ca cei de pe 4shares.com au o problema cu descarcatul cartilor care contin in titlu cuvantul SEX :-) Fetele care nu reusesc nici cum sa se descurce cu descarcatul fisierelor - am o idee: creati-va un cont pe gmail si apoi scrieti-mi la lorelaim@gmail.com si am sa va transmit fisierele. Multa sanatate si numai bine va doresc, Lorelai "Daca dragoste nu e... nimic nu e..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by aiuras
La capitolul blonda ma inscriu si eu ca nu pot sa intru in Complete.Idiot.Guide@gmail.com cu toata parola romania asa ca un help pls ca nu stiuunde gresesc.
aiuras, trebuie sa intri pe [url]www.4shared.com[/url] si acolo te logonezi cu login: Complete.Idiot.Guide@gmail.com parola: romania. Eu tocmai am intrat si merge [:D] Pupici si numai bine la toata lumea!
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele grasutele cu Weight Watchers am pus WW pe contul de yahoo: desprecarti cu password 000000 (6 de zero). E si un executabil acolo ca sa calculati cate puncte ati mancat si cate au mai ramas! Hai sa fim siluete, daca vom putea[dual] Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mii de multumiri pentru cartile puse de voi. Eu sunt departe de Rom acum...asa ca nu am luat cu mine prea multe carti (chiar f putine). Iar voi m-ati ajutat enorm.[pup][flo] Cel mai mult plang dupa "Aventurile lui Cepelica(sau Ceapolino)" de Gianni Rodari. O are cineva pleaseeeee. [ruga]E o carte pentru copii nemapomenita.... mie mi-a inseninat copilaria.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...