Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

Va pupacesc si va multumesc din suflet pentru atatea carti minunate... Sunt trista totusi ca imi doresc f mult cartea Mama si Copilul care este pusa pe desprecarti@yahoo.com insa nu se incarca.... poate cineva sa imi dea o mana de ajutor? Eventual sa o puna pe celelalte adrese conturi deschise. va multumesc anticipat!

 

Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta nu am sa`ti multumesc... Doar te iubesc, sublim si nebuneste... Atat de pur, total nepamantesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la un moment dat pe 4shared nu mai era loc si s-a mai facut o adresa, pe care au fost puse niste carti. pe asta n-o mai gasesc.

cine le stie pe toate - toate poate sa le puna intr-un post (adresa, login si parola) ca sa le gasim mai usor? (nici nu mai stiu cine facuse adresa cu pricina, ca dadeam un pm)

 

danke,

 

 

O. [flo]

Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.

Nicolae IORGA

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
S-au mai pus ceva carti noi pe aici?[:)] Ce ma enerveaza este ca niciodata nu gasesc subiectul cand dau cautare dupa cuvantul carti de exemplu sau electronice[bang] si trebuie sa fac o mie de manevre ca sa il gasesc! Eu stiu de adresa de pe yahoo, de pe gmail si 4shared.Alta nu stiu sa se fi facut! Ile [gravi] 39+ si Victor [bicla] ( 22 dec 2005) AMR 4 ZILE [batetoba]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic: Magnolia, implinesc DPN-ul sambata daca poti sa iti inchipui![bang] si babyboy nici un semn ca vrea sa iasa!Victor e la mama de 3 sapt. si plang dupa el in fiecare seara [:q],eu sunt blocata in BUcuresti, aici e canicula ...

Te sun neaparat, chiar am cateva intrebari pregatite[:I]

 

Pupice si voua, vara placuta pentru baieti si servici usor tie!

 

Ile [gravi] 39+ si Victor [bicla] ( 22 dec 2005)

AMR 4 ZILE id="red">[batetoba]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita , stie el cand trebuie sa iasa.[;)]Cred ca asteapta sa se mai racoreasca un pic pe-afara...[pic]

Iese el sambata sau duminica si ne saluta pe toate [hia]

, si eu o sa te stresez atunci cu telefoanele , ca pana la Bucuresti nu pot merge.[:(]

Ai mei sunt la tara , ca eu sunt de serviciu la noapte si sotul i-a dus pe amandoi la curte , la piscina(la soacra), asa ca te inteleg cu dorul de Victor... Da' ce bine se simt ei acolo , iesiti din canicula...[dus]Te pup [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...