Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna, caut o carte despre comunicare, in cuplu si nu numai. am incercat sa caut pe acea adresa de yahoo, dar nu mai este parola "romania".. ma puteti ajuta, macar cu o sugestie, un titlu, ceva ce recomandati? multumesc anticipat!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bfly
Pai nu da click direct pe adresa! Nu e un link, Gratiela! Copiaza adresa www.4shared.com pune-o la cautare cu google, apoi intra pe pagina lor unde la log in pui desprecarti@yahoo.com cu parola romania sau poti accesa tot de acolo noul cont desprecopii@gmail.com cu aceeasi parola.
vechiul cont nu mai exista? nu merge cu parola romania... si nici in mailul de yahoo nu pot intra...cu aceeasi parola... a resetat cineva parolele?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
BUNA ,AS DORI SI EU ACCESS LA CARTI TE ROG SE POATE SA-MI TRIMITI USER SI PASs? MERCI TARE MULT
Citat:
citat din mesajul lui alia_ro
Citat:
citat din mesajul lui aiuras
Caut cu disperare de foarte mult timp "Intre parinte si copil " de Dr. Ginott Haim. Daca il aveti va rog sa-mi dati de stire pe PM ca sa va dau email-ul. Daca cuiva ii prososeste il cumpar. Deja am o obsesie pentru aceasta carte. Va multumesc!
buna, nu ai PM activat, asa ca o sa o urc pe 4shared, o iei de acolo, in folderul Cresterea copilului - subfolderul Psihologie - copii, parola si username-ul il regasesti citind acest topic [8D] [url="http://family.webshots.com/album/573925464WMFhOp"]Hainute NOI din Anglia[/url] Y! alia_muadib
Yoyoyo 21 sapt [gravi][fetita]si mami de fecior Tavi (18.05.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
o idee stralucita!!! am luat cateva carti si link-uri. multumesc frumos celor care au avut rabdarea de a incarca toate aceste carti, ptr a le avea si noi... nu am gasit insa "Dati copilului o inteligenta superioara", o are cumva cineva??? Multumesc! ---------------------------------------------- O mamica fericita! (M.A. 21.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...