Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

Da, se poate insa va trebui un picut reorganizat, simplificat. Am sa ma gandesc cum anume. Am insa o problema (mare) de principiu, care se numeste "drepturi de autor". Recunosc ca in clipa de fata trebuie sa reflectez la acest aspect. [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19"]Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acela[/url]l pentru [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157585"]acest caz[/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nasuc
Buna fetelor, am o mare rugaminte: are cineva un curs de engleza pe care as putea sa-l downloadez ca am schimbat jobul, pana acum lucram in franceza, iar peste o luna o sa incep in engleza si mi-ar trebui sa dau un refresh la engleza mea. Ma ajuta cineva? va rog frumos. [pup]
nasuc, eu am inregistrat o evolutie dramatica in engleza cand am descoperit o metoda mult mai placuta de invatat engleza, si crede-ma am dat bani cu gramada sa cumpar si sa fac cursuri. am pus filme cu subtitrarea in engleza, si am ascultat si citit engleza in acelasi timp. vedeam cel putin 2-3 filme pe zi! nu de actiune, unde sunt cateva cuvinte, si numai vizual! filme psihologice, filme istorice, filme documentare... aici mi s-a spus ca engleza se invata prin patternuri, si asa este, am asimilat engleza mai usor in repetitia verbala intarita de informatia vizual, decat sa buchisesc carti plicticoase. [flo] sper sa te ajute!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
Dragelor, Am vrut sa am acces la cartile despre care vorbeati voi si am incercat sa accesez contul desprecarti@gmail.com. Siteul mi-a cerut sa resetez parola, pe care am schimbat-o cu "romania". Am accesat contul (intr-un final) si am gasit acolo doar 17 mesaje si o singura carte. Am inchis contul si am venit repejor aici, sa va impartasesc noua parola (si dezamagirea mea). Deodata mi-a venit ideea ca as fi putut verifica si fisierul "sent", poate mai gaseam ceva interesant pe-acolo. Ok. Incerc sa deschid din nou contul si - surpriza !!! - parola cica nu e cea corecta :((( si, pentru a fi din nou accesat, e nevoie de toata poliloghia de la inceput si de verificarile verificarilor. Deci, rog persoana care a initiat aceasta actiune si care detine informatiile initiale sa reactiveze contul, daca vrea. Imi cer scuze de incurcatura, sincer... In alta ordine de idei, frustrarea mea de a nu fi avut acces la carti ramane. Deci, cine vrea sa reactiveze acest topic? Exista alta modalitate de a capata cartile? Poate cineva din "vechea garda", care era activa si care avea toate cartile, s-mi dea si mie un semn, pls? Cu multumiri si scuze de incurcatura, Lidia Mami de Bogdanel minunat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Da, nu pare sa mearga faza cu parola 'romania'. Daca stie cineva parola noua, rog mult PM.
[gravi] 32+ [fetita] Miruna Sanziana *MTHFR C677T homozigot; PAI polimorfism 675 4G heterozigot; mutatia factorului XIII (G102T) V34L heterozigot // Clexane injectie 0.4 seara, Aspenter 2/zi seara, B12 metilat, acid folic metilat, Magne B6, Folowise, Cetebe, L-arginina*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...