Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
buna fetelor, vin si eu de la forumul cu gemeni,am incercat si eu sa intru pe yahoo dar nu merge,dupa ce am scris parola 111111 ma intreaba care este porecla mea de cand eram mica,asa ca nu merge. Daca mai sunteti interesate,eu am ceva carti in calculatorul meu si pot sa vi le trimit prin email cu mare placere. Totul e sa imi trimiteti prin mesaj privat adresa voastra de email si vi le trimit. Eu deja m-am oferit si pe forumul cu gemeni sa trimit carti cui e interesat si am trimis lui adrianaady saptamana asta. Eu vreau sa ajut,acum depinde de voi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a, inca ceva... Daca vreti va scriu intai titlurile cartilor pe care le am. Sa imi spuneti si daca va intereseaza carti de povesti pentru copii ca am si de astea. Eu sunt mare pasionata de lectura,cred ca am peste 1500 de carti electronice in calculator,din mai toate domeniile,dar din pacate acum nu prea mai am timp de citit caci fetitele mele au 14 luni,sunt ocupata aproape non-stop cu ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Roxxy! Pe mine ma intereseaza mai ales cartile de povesti/ aventuri pt copii - gen Habar Nam, etc. Cum nu sunt in Romania, as vrea sa le printez pt fii'mea. Iti trimit pe privat adresa mea. Multumesc mult![flo][pup] cinta poze cu samburica noastra: http://foto.inbox.lv/levicss/MadaraAleksandra http://www.elkorfoto.lv/lat/users/levicss/71162/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, deja am trimis carti pe adresele celor care mi-au dat mesaj privat si o sa mai trimit ca mai am ceva,in functie de timp,am si eu 2 fetite mici,dar o sa va trimit cand o sa am ocazia. Analias,tie nu am putut sa iti trimit,am incercat dar imi da eroare:mail delivery sistem(adresa de eamil nu este buna). Da-mi o adresa de email valabila si iti trimit carticele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scriu eu titlurile cartilor primite. Multumesc mult Roxxy. Intelege-ti copilul.pdf Primul an de ingrijire a bebelusului.pdf Mami,tati,ma auziti-Jacques Salomè Ghid practic pentru cresterea copilului pana la 5 an Ana_Savin-Totul se intampla inainte de 6 ani Cand apare copilul-Françoise Dolto Curs de alaptare si ingrijire a copilului mic 400 de retete culinare pentru copilul tau 0-3 ani-Lauren#355;iu Cernaianu 100 de retete sanatoase pentru copilul tau Alimentatia bebelusului pana la varsta de 1 an 10 pasi esentiali in ingrijirea bebelusului Acul si barosul-Ion Creanga.pdf Alba ca zapada...in tara poneilor.pdf Alba ca zapada...se intoarce.pd Aleodor Imparat.pd Amintiri din copilarie-Ion Creanga.pdf Aventurile lui Habarnam si ale prietenilor sai-Nikolai Nosov.doc Aventurile lui Tom Sawer-Mark Twain.pdf Print si cersetor.txt.doc Baiatul cel bubos si ghigortul.pdf Balaurul cel cu sapte capete Basme si povestiri feerice-Eugen Dorcescu.pdf Baba cu douasprezece cojoace Bobocul de rata cel urat.pdf Calimara cu cerneala.pdf Capra cu trei iezi.pdf Catalin in imparatia curateniei.pdf Ceainicul.pd Cei unsprezece cocori.pd Cele douasprezece luni.pdf Cele trei rodii aurite.pdf Cinci pani.pdf Cine mi-a furat cascavalul.pdf Cocosul rosu.pdf Alba.ca.Zapada.txt Bunicul.si.nepotul Carlinga mea draga.do Craiasa.albinelor.txt Darul.piticilor.tx Desertul blestemat.doc Extraterestrii.doc Flota Niciodata nu vor invata.doc Scufita.Rosie.txt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...