Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti electronice pentru copii si mamici


Recommended Posts

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai nu da click direct pe adresa! Nu e un link, Gratiela! Copiaza adresa www.4shared.com pune-o la cautare cu google, apoi intra pe pagina lor unde la log in pui desprecarti@yahoo.com cu parola romania sau poti accesa tot de acolo noul cont desprecopii@gmail.com cu aceeasi parola. "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ankgratiela: iti spun pt gmail - de exemplu Nume de utilizator: desprecarti Parola: 000001 dai 1 clic buton stanga mouse pe autentificare si ajungi la: "casuta postala" unde ai actualmente 16 mesaje incepi cu mesajul cel mai de jos: "coman,mie (4) Fwd: Mami,tati,ma auzi??? o carte ce merita citita." dai 2 clicuri buton stanga mouse pe el si-l deschizi aici ai patru atasamene dierite incepi cu Salome_I.pdf dai un clic buton stanga mouse pe "Descarcati" iti apare o fereastra cu titlul "File download" dai 1 clic buton stanga mouse pe Open ti se deschide acest fisier cu Adobe reader sus in coltul din stanga ecranului ai la meniu File - dai un clic buton stanga mouse pe el se deschide un sub-meniu unde ai "Save a copy" - dai 1 clic buton stanga mouse pe el si iti apare fereastra de Save unde poti sa-ti selectezi locatia unde doresti sa salvezi acest fisier pe hard-ul tau si dai un clic buton stanga mouse pe Save Bafta, Lorelai "Daca dragoste nu e... nimic nu e..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rectific! Nu desprecopii@gmail.com e desprecarti@gmail.com Scuze! M-am grabit! Si poti da click de aici pe www.4shared.com, desi momentan vad ca nu se incarca pagina. Nu stiu de ce. "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea redenumi subiectul in "Aici gasiti carti electronice pentru mamici" sau ceva de genul asta? Si eventual s-ar putea face sticky ca sa ramana pe prima pagina?
[flo] Felicia
[url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc, multumesc. am luat cateva carti. din pacate, pe gmail este una pe care as vrea sa o iau (dar imi da ceva cu internet error send to microsoft si se inchide fereastra). pe 4shared n-am gasit-o. e vba de luna betiluna.... o mai are cineva s-o puna pe yahoo sau 4 shared? pls... multumesc, O. [flo] Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost. Nicolae IORGA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ana-oana
Multumesc, multumesc, multumesc. am luat cateva carti. din pacate, pe gmail este una pe care as vrea sa o iau (dar imi da ceva cu internet error send to microsoft si se inchide fereastra). pe 4shared n-am gasit-o. e vba de luna betiluna.... o mai are cineva s-o puna pe yahoo sau 4 shared? pls... multumesc, O. [flo] Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost. Nicolae IORGA
ok, hai ca o am si io, o pun acum pe 4shared la desprecarti@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...