Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baam, ce putin mai ai!... Nastere usoara si sa mai stea bebelusii in burtica pana la data programata!

Mamaana, sa-ti traiasca fetele!

Sunshine, felicitari pentru fetita si asteptam sa vedem ce e si bebe 2! E bine ca nu ai probleme cu colul.

Pe mine incep sa ma ia emotiile pentru cerclajul de maine, dar sper sa treaca repede si cu bine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulţumesc mult dragele mele, sunshine şi la mine în stânga e tot fetiţă şi ea s-a văzut prima la următoarea eco am fost şi soţul şi ne-a zis că avem o fetiţă şi un băieţel şi am izbucnit în plâns amandoi,, la fel vă doresc şi voua, oricum import e sa-i aducem pe lume sănătoşi nu contează sexul.

vă mulţumesc pt gândurile bune şi eu mă rog Domnului sa stea bebei la caldurica până pe 2 dec amr 3 sapt ;-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult fetelor!

cu celulele stem nu suntem inca hotarati.

Sunt franta!

Azi am fost la dr sa verifice tiroida, apoi am ramas un pic in oras sa ma uit la hainute pt mine si lucrusoare de copii. Am recuperat apoi copilul de la gradi, pachetele de la posta, aproape o ora am avut vreme sa ridic un pic picioarele si sa mananc si apoi am mers la sarbatoarea Sf. Martin si am plimbat lampioanele..Nici putere sa merg sa mai mananc nu mai am..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Anettee, sunt bine! Am facut cerclajul miercuri, cu anestezie generala, n-am simtit nimic, si dupa am sangerat usor (doar resturi, nu sange proaspat) miercuri si joi. Am avut cerclajul la pranz si seara mi-au dat drumul acasa. Am avut perfuzie cu No spa si acum iau in continuare No spa, Utrogestan si antibiotic (am un streptococ B care a reaparut). Singura problema a fost ca mi-a fost rau dupa anestezie, miercuri am vomitat tot ce am mancat si asta m-a cam terminat. Ieri stomacul meu inca era cam sensibil si eu cam obosita, si n-am mai intrat, azi sunt bine, am revenit la normal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma ingrijorasem cand am vazut ca nu ai mai intrat deloc. Maine dimineata ma duc sa il fac si eu. ma bucur ca acum esti bine, ai scapat si de asta. Ti-a mai masurat colul? S-a lungit sau tot asa e? Cat a durat interventia? Daca stai cumintica sigur vei avea bebelusi la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...