Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (78)


Recommended Posts

hello,

 

burta pietroi se face si la mine cand robotesc mai mult prin casa ,cand ma asez isi revine repede,deci probabil e de la oboseala si apoi voi sunteti mai avansate in sarcina deci ...  in schim azi noapte n am dormit de durere de burta de colon nu stiu exact ...dar probabil de colon ...am un colon iritabil si, cu maltoferul pe care il iau si sarcina care oricum incetineste tranzitul ,cred ca se misca totul mult mai lent pe acolo iar bebeii sezand pe zona dureroasa nu ajuta deloc ,ufff mai e putin si vedem minunile mici . Mi e asa de teama fetelor, mi e ca nu ne vom descurca cu doi ,mai ales ca am prietene care au nascut de curand unu si sunt terminate deja....dar ce sa zi cu Dumnezeu inainte si o scoatem noi la capat  [soricel]

 

Elly bine ai venit ,nastere usoara si bebei sanatosi !

 

pupici fetele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulţumesc pentru urări dragele mele, elly ce mă bucur că mai e o mămică aproape de mine, la câte sapt şi zile ai progr cezariana şi unde? Tu ai făcut injectiile cu dexa?

app nici eu nu am mai luat în greutate de 2 sapt însă bebei la eco au luat

azi nu mă simt f bine mă doare burtica tare pe jos şi simt că se împing rău am vb cu doctora vrea sa mă mai vadă o dată marţi sper sa fie totul bine

vă pupacesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello !

Bine ai venit Elly , nastere usoara!

 

Noi suntem binisor , cu emotii pana  la Rmn , cu ajutorul lui Dumnezeu trecem si peste aceasta incercare grea .

Burtica creste , acum o saptamana aveau 930gr si 1024 gr , imping cu forta , ma doare deja. Arsuri , dureri de ligamente , carcei ,dar  toate trec la final.

vreau sa ajungem la termen sanatosi ...

[flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari fetelor si eu va doresc voua acelasi lucru.

Baam, eu am programata cezariana la 37 saptamani si o zi. Injectiile cu dexa nu le-am facut. Eu locuiesc in afara tarii si deci pe aici voi si naste. Dureri inca nu am avut caci am stat mai mult cuminte pe acasa, desi am iesit si la plimbari si la cumparaturi cu sotul. Maine avem musafiri deci o sa fie un pic mai obositor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...