Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele, intru scurt doar sa va zic ca pe 2.12 am avut screening-ul de organe de trimestrul 2.

Totul este in regula, sunt dezvoltati f bine,arata ca si bebelusii unici, adica au aprox 500gr fiecare si sunt la fel de mari.

Si se pare ca vom avea ca fetita si baietel!

Trebuie sa recuperez ce a-ti scris, sunt insa f ocupata. Revin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

In primul rand Anette, imi pare rau prin ce treci cu tatal tau...stiu ca e greu sa te linistesti, dar incerca sa o faci pentru bebeii pe care ii ai in burtica. Iti doresc saptamana viitoare sa iasa totul in regula la morfologie.

Sunshine, ma bucur ca puiutii tai sunt bine si a iesit totul ok la morfologie.

Gabriela, inca o data multa bafta la RMN saptamna viitoare, iti tinem pumnii.

La toate va urez sarcini usoare in continuare si cat mai aproape de termen.

Eu am intrat in sapt.37....nici nu imi vine sa cred ca am ajuns pana aici. Peste 12 zile avem marea intalnire cu bebelusii nostri....si emotiile cresc pe zi ce trece.

Probabil Baam ne va scrie ceva cand va ajunge acasa cu bebeii. Sa speram ca totul a decurs bine la ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunshine, felicitari pentru fetita si baietel si pentru rezultatele bune la eco!

Anettee, imi pare rau pentru tatal tau … te imbratisez virtual, fii puternica pentru bebelusi!

Gabriela, bafta la RMN!

Elly, felicitari pentru saptamana 37, curand o sa-ti tii puiutii in brate!

Eu am pe 11 decembrie morfologia de trim 2, abia astept sa-i mai vad! Intre timp, vad ca sunt tot mai activi, ii simt tot mai bine. Seara cand ma culc pe o parte ma loveste unul, daca ma intorc pe partea cealalta ma loveste celalalt.. sunt haiosi…

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...