Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

a fost cezariana, baiatul avea circulara de cordon..oricum nu cred ca aveam curaj de naturala :D. care e cel mai bun anticolic? am auzit de la cineva de protectis. ati incercat? voi ce le dati ca mi se rupe sufketul cand ii vad cum se ghemuiesc si plang!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rlk, eu am in casa Bonnisan..le.am dat de v.o 2-3 ori k am mancat eu ceva aiurea si au avut niste crampe. De altfel nuj ce sa zic , k noi nu avem colici.. dar mai e bun si ceaiul de colici pt bb sa il bei tu si se duce la ei prin lapte.

Cate sapt ai avut la nastere?

Si noi am avut o circulara la o buburuza..

Aveti ajutoare? Pupici la bblusi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si burtici, multumesc pentru sfaturi ... eu am luat acid folic 5 mg  6 luni inainte sa raman insarcina pt ca ne doream bebici si am continuat sa-l iau 6 sapt in sarcina pana mi-a zis sa iau femibion, sincer mai iau si cate un acid folic si cred ca o sa incep sa-l iau zilnic iar ... off cati medici atatea pareri ...

 

Felicitari Rlk , sanatate puiutilor tai si tie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari,Rlk!!!!!!!!

Am banuit ca ai nascut,sa-ti traiasca minunile si sa ai parte de bucurii imense de la ei [flo2]

Tie,felicitarile de rigoare,putere de munca si refacere rapida.

10 zile e putin,asa ca ati venit pe lume ok,probabil n-au avut nevoie de oxigen,asa e,tare s-a grabit generatia asta [bib] de harnicuti foc sa-i pupacesc.

cum stati cu papica,cat papati la o masa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Am nascut pe 13 mai in regim de urgenta, pt ca analizele mele laa ficat se stricau cu fiecare ora. La 35 de sapt, minunile au vazut lumina zilei. Baiatul avea 2100 gr, iar fetita 2350 gr. Suntem toti bine, ei sunt la prematuri, dar stau doar intr- un patut incalzit ca nu pot mentine singuri temperatura inca. Ma recuperez si eu bine si sper sa ne externeze cat mai curand.

 

Rlk felicitari. Printre randuri am vazut ca ai nascut si tu. La cate kg ale lor ti- au facut externarea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...