Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 35


Recommended Posts

quote:
Originally posted by fannna2003
se pare ca toate sunteti la nunta numai eu lali si principe mai bantuim...dar nu prea vorbim...hai succes in toate...sunt calata pe sunet...bafta la trifoi si [pathot] beau [cafea] in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele Reteta zilei:trotil sub acoperire=[cafea]
Mai bantui si eu pe acilea.Dar nu ma [hopsieu] vede nimeni.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by fannna2003
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] iahnie de fasole cu salata de varza rosie...tu ce credeai? cred ca nu ma-m exprimat corect... beau [cafea] in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele Reteta zilei:trotil sub acoperire=[cafea]
Tu te-ai exprimat bine dar am inteles eu aiurea[:D][batcap]
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003
ferice de mine ca se da ora...ia sa fug la somn sa dorm mai mult cu o ora!!!!!!!1 beau [cafea] in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele Reteta zilei:trotil sub acoperire=[cafea]
Noapte buna Fanna.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iulico, defapt tortilla nu este omleta ,este insa asemanatoare,ou batut in care bagi tot ce ai in frigider[:)]...dar cu banane iese ca o prajitura ,,,este f buun. miine am un gratar ..si azi si ieri a plouat aproape toata ziua ...daca miine este la fel ,o sa suflam in carbuni[8D] monica mami de print http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true# http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MsLara
Odihna placuta Fanna! Eu am facut [baie], ca ne conversam ..cu pauze [:D] Cam petrece lumea azi, Adina la nunta, Wendy cu baietii -Dumitri, Aida cu husbandu'... Ce mai faci iuliana, ce-ti face dulcineea? Lali [hopsieu]
Dulcica mea doarme acum. Este tare energica.Seara cad franta.Ma da gata.Daca nu sunt cu ochi pe ea o clipa imi zboara din pat instantaneu,zici ca am un baietel. Are doar 7 luni...[:D] Cand ii fac baita in cadita eu,la cap este jale,nu suporta apa pe cap deloc,se ridica in picioare,ma lupt cu ea mai ceva decat cu un om mare.Si cand o vad ca este o mana de carne si uite cate face.Trebuie sa isi faca zilnic norma de mers in picioare ca altfel nu te intelegi cu ea.Sunt o gramada de spus.Nu mai zic cand trebuie sa o imbrac cum face. Stai sa vezi cum va merge in picioare cum este.[bang]
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
iulico, defapt tortilla nu este omleta ,este insa asemanatoare,ou batut in care bagi tot ce ai in frigider[:)]...dar cu banane iese ca o prajitura ,,,este f buun. miine am un gratar ..si azi si ieri a plouat aproape toata ziua ...daca miine este la fel ,o sa suflam in carbuni[8D] monica mami de print http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true# http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Mi-ai facut pofta.Cred ca am sa fac si eu cu banane maine.Mai trebuie si altceva inafara de oua si banane?
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...