Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-apriie 2011(57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata, vad ca Miki a dat cafeaua de dimineata... asa ca vin si eu cu inca una!! :)

 

Multumesc fetelor, da, ieri a fost ziua mea.. si am avut parte de o zi frumoasa, sotul m-a surprins inca de dimineata cu un cadou frumos, apoi a gatit ptr mine mancarea mea preferata iar apoi dupa tort am iesit la parc cu fetele unde ne-am bucurat de soare, de cadura si de faptul ca suntem impreuna.

 

Acum merg sa ma apuc de curatenie ca am dus fetele la gradi si pot sa-mi fac treaba in voie..

 

Va ofer soare ca tot sunt la noi 18 grade azi, fericire si iar fericire!!

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ah, iar am fost deconectata!

vad ca ati scris ceva

Soomlec multumesc!! si tu sa te bucuri de puii tai

ei imi pune parul A pe moate dar imi si scoate moatele..eu acum un pic pe la butoane ea urcata in carca mea, are un fix sa nu ma vada cu parul prins in coada ,ca imediat imi ia motzul (elastecul ) ala...cand unde o prind ca-l baga ..in gratiile alea de la calorifer....cand ma uit. eu crezand ca a cazut jos....vad toate elasticele mele indesate acolo..pfff...acum sa fac un carlig din ceva si sa le scot:?)))))anna pusa numai pe sotii sa nu zic prostii

azi nu a mai mers la gradi..a m dormit asa prost.a urlat vantul asta si v am mai zis eu voua parca...cand sufla din anumite parti cred ca intra in aparatul de aer conditionat sau intr un cap de teava de balustrada ca scoate un zgomot ca un fluierat si nici eu nici A nu am putut dormi....plus ca are so niste muci grosi....

 

asa ca azi am luat pauza...si asa nu aveam eu nici o programare pe undeva...

acum sa ma programez la endocrinologie...mi-au iesi analizele si din 7 , 2 sunt cuprinse in limite normale ..iar 5 aiurea ...sa vedem ce imi zice...

 

va pupic...nu mai citesc din urma...vad ca a aparut si Picky....si ma bucur...

La multi ani fericiti si plini de multumiri sufletesti!!!

 

merg sa  pun de o varza calita cu pulpe afumate de la lidl....las deschis aici sa va mai citesc ca nici nu stiu cine mai e nascut zilele astea....nici praji pentru fb nu am mai avut timp sa fac:)))....

Cris cum e prima zi de gradi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost ok la gradi:))!!! A papa tot, dormit si facut o felicitare cu floricele din hartie creponata. Spynea doamna ca a decupat si lipit, dar nu a vrut sa coloreze:))).

Ruxi este insa ff rosie in gat si cu temperatura de aseara, sper sa nu ia si Ioana, ar fi pacat ca abia a inceput gradi. I-am facut cocktail: biosept si oscilo+ vitamina si laptisor de matca de la forever ( din astea am cumparat mai mult fortata de imprejurari dar dc tot le-am cump le-am datcopiilor si vad ca e ok).

Au spus ca e super ok pt prima zi. De fapt era tare fericita si a spus ca merge si maine:))

Yasmi bv pt recuperarea contului:))

Deea voi cum mai sunteti? Toate bune?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor am trecut sa va salut si sa va spun ca sunt virusata si eu si antonia cu viroza cu dureri de cap si cu frisoane nasoale

abia acu dupa o zi plina de febra vad ca au trecut 4 ore de la ultimul antitermic si nu a mai facut nimic

ii voi da pana maine insa la 4 ore si maine poate la 6 ore

sa vedem

va pup si o saptamana mult mai buna decat a noastra!

sanatate tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...