Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-apriie 2011(57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna !!

Yasmi am inceput, insa acum dureaza mult pt ca in prima sapt dai test psihologic+ fisa medicala, in cea de-a doua legislatie minim 4 ore cu profesor si apoi examen de legislatie. Dupa ce prof de legislatie isi da ok treci la practica- condus efectiv. Sapt ce vine legidlatia si apoi sper condusul:)))

Partea buna este ca am primit cadou o masinuta:))) de la unchi-miu di Germania- Audi A 3. Este masina baiatului lor care insa doreste una mai noua:))- asa ca am facut economie de ceva banuti:))

Noi in Thassos am vrea anul acesta sa mergem. Ati fost? Ceva recomandari de cazare?

Yvi si noi suntem virusati. Cu tuse, muci si ceva febra. Tuseste chiar urat pitica deci maine va veni pediatra la noi. Vom avea mare scandal deci...

Ai vostrii copilasi stau la controalele medicale? Ca Ioana urla de juri ca o taie cineva ... Nu poate nici sa puna mana pe ea.

Cami cum esti?

Mada? Roxi?Deea? Mary?Delia?ce fac puiutii mici?

Va pup si va urez vise placute:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Fetelor am scapat toata iarna de raceli si acum am comis-o rau de tot, primul a fost sotul, apoi fata si in cele din urma eu, ma simt parca m-a batut cineva, la fata i-a trecut repede mai are doar putina tuse, eu sunt si cu febra si muci si o tuse seaca de ma termina.

Mi-e frica sa nu i-a si Luca, pana acum vad ca nu are nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary sanatate!

Stai linistita ca nu ia Luca nmk, e protejat de anticorpii tai mai ales daca si tu esti racita e cu atat mai bine, o sa-l imunizezi prin laptic; nici B n-a luat nmk de la L cat l-am alaptat exclusiv, cand am inceput cu mesele solide si am rarit alaptarile a inceput sa faca ba bronsiolita, ba laringita si ce mai aduce sora-sa de la gradi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!

Cred ca toata lumea se bucura de vremea frumoasa de este asa liniste pe aici!

Picky la multi ani fericiti printesei tale!!! Sa fie sanatoasa, fericita si norocoasa!!

Mary ce scump e Luca!!!! E asa frumos cu bb mic!!

Ioana cu muci si tuse, bine ca nu mai are febra.. Eu acasa cu ea...

Speram doar sa nu mai ia si alti balauri pana la ziua ei:((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...