Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-apriie 2011(57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna fetelor

 

pai mai miha eram la ore si nu am auzit ca e pe silent când ai sunat

si am scris in mesaj nu ne mutam departe de la SUD LA NORD

in acelasi oras)))))

lasa ca vb pe tel mai multe amanunte

doar ca eu sunt rupta intre inspectii la ore proiecte de facut mancare fete etc si împachetatul acu

e super obositor

ma simt mega obosita

nu stiu cum voi reactiona când voi pleca efectiv

voi trece zilnic pe langa aceasta casa

va fi chinuitor la inceput

offfffffffff

roxy din pacate nu mergem la o casa mai mare

ne mutam in una mai mica si mai intunecoasa

ca nu avem ce face

va fi mai bine insa sotul

si asta conteaza momentan

si noi ca vom fi in eforie nord unde e mai animat totul

si macar am o piata de alimente

etc

speram ca la un moment dat sa avem si noi o casa a noastra

care sa fie mai mare

si mai frumoasa )))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor,

Noi suntem pe drum, mi a fost groaznic de greu sa organizez plecarea, sa aprovizoonez acasa pentru cei ce raman, mai si martisoare, ca doar am băieti. M a supărat si Daria ca n am vrut sa o las sa iasă asta seara si ca urmare nu m a ajutat cu numit nici macar masa nu si a adunat o dupa ce a mâncat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Concursul lui Matia va fi la Palatul copiilor , de stat vom sta pe sosraua de centura la ceva pensiune.

 

Roxi de 8 martie nu ma sărbătoresc nici cum ca e prima saptamana de post.

 

Ca mi ma gandesc ca va mutati la parohie mai mare, nu?

Hai ca poate găsesti acolo mai usor pe cineva de ajutor.

 

Cris cum e la căsuta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti, fetelor?

 

eu astept sa plec acasa....

 

Cami important este ca aveti unde. dupa cum am zis, nu trebuie sa facem mutre.daca esti in Eforie Nord si venim la vara tot acolo, poate reusim sa ne vedem [:D]

 

Somleac da, stiu ca este prima saptamana din post..... [ascuns]

drum bun, sa ajungeti cu bine si sa ne zici cum a fost., cum s-a descurcat Matia [olala]

 

Ailed, Cris2ioana, Yvy  ce faceti?

 

Mary voi ce faceti? cum sunteti? abia astept sa ne povestesti [olala]

 

va [pup] pe toate si toti fluturasii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami, puteti sa duceti incet-incet lucrurile sau pe toate odata? daca poti sa duci din timp du ce nu-ti trebuie intai

http://diply.com/different-solutions/11-packing-hacks-help-simplify-your-move/27225/3

http://www.buzzfeed.com/peggy/brilliant-moving-tips

sorry cris le-am vazut dupa ce te-ai mutat tu. Mi-ar fi fost si mie de folos...

 somleac, succes lui Matia!

 roxy, frumos ca te rasfeti, tb sa invat si eu... din pacate eu n-am cum..

Mary, sa-ti traiasca baiatul!

yvy, pupici

 madaaaaa

miki....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!!

Noi fara noutati mari. Doar casa, ceva cumparaturi ca nu mai avea Ioana nicio pereche de blugi sa ii vina ca lumea si dc am lyat Ioanei 3 perechi ca sunt reduceri la h&m si sunt ff convenabili a vrut si Ruxi... Tot 3 perechi desi are ea destui.. Dar na .... Gelozia asta, mereu tb sa ii luam ei mai mult si mai des..

Ne pregatim de gradi, avem exudatele de facut si mi- e groaza ca va face un circ....

Cami lasa ca daca este mai ok cu sotul si mai buna locatia asta e ca este casuta mica.. Poate treptat veti reusi sa aveti una asa cum va doriti. Am o prietena care are o vorba anume: oamenilor minunati li se intampla lucruri minunate.Trebuie doar multa rabdare!!Sanatosi sa fiti ca le faceti voi pe toate!!

Roxy petrecere frumoasa de 8 martie!! Este frumoscum faceti voi si va serbati asa in grup de prietene:)), mi-ar place si mie dar din pacate la noi e putin complicat..

Delia a fost ok cu mutatul, chiar nu ma asteptam.. In 3 zile am reusit sa strangem tot, aducem aici si sa punem totul in ordine. Ce-i drept le-am avut pe dete detasate la soacra ca nu as fi reusit cu rle in picioare sa fac atatea.Tu cum mai esti? Cu moralul ok?cu jobul?

Somelac drum bun sa aveti si bafta mare lui Matia la concurs!! Sa nu aiba mari emotii si sa iasa asa cum isi doreste!! Astea sunt momentele cand realizezi ca nu muncesti ca si robotelul fara un sens. Ai nuste copii minunati care iti aduc multe bucuriu si satisfactii.. Si asta pentru cs i-ai crescut asa de frumos!!

Deea noi ne-om mai auzi la tel sa iti povestesc ce si cum cu scoala.. Am mutat-o dar aici e ff mult si greu si copilasi ff buni, nivel ridicat si se vaita in fiecare zi de zici ca trage la jug:))

Mada ce faceti? Cum sunt copilasii?

Miki pun si eu o intrebare prosteasca... Pt ca am ramas marcata de laringita Andrei: cand ati avut episodul acela urat ea nu se trezea sa vina/ strige/ dupa ajutor, sa te trezeasca cumva? Ioana doarme un camera ei fara probleme si nuci pt pipi nu ma trezeste( ii las olita in camera si dimineata o gasesc plina:)) dar stau cu mare frica, acum cs va merge la gradi. M-a marcat tare situatia aceea creata la voi si cum Ioana are si ea o predilectie pentru laringite...drobul de sare.. Dar na ce sa fac dorm cu urechile ciulite in fircare noapte.

Yvi dar Larisa cum reactioneaza la faptul ca doarme Bogdan cu voi si ea la ea in camera?nu este geloasa pe situatie si vrea si ea cu voi?

Va pup si noapte buna!!!sper sa adoarma curand si copii mei insomniaci ca mi se inchid ochii:(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somleac bafta la concurs !

 

Cris noi suntem alandala cu dormitul, de 2 luni l-am luat pe B cu mine in pat ca ma termina cu zece treziri pe noapte si tot de pe atunci a vrut sa vina si ea cu mine la somn asa ca ne-am impartit, L doarme cu tati (avem o canapea la ea in camera) eu cu B in pat, uneori vor amandoi cu mine in pat si o muta tati pe L adormita la ea, deci d-astea; dar cat a dormit si B in patutul lui nu s-a manifestat nicicum L, doar cand l-am luat in pat cu noi a inceput sa se trezeasca si ea noaptea plangand, ma striga, tipa etc. faceam ture de colo-colo ca bezmetica, asa ca acum e mai bine pentru mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Vad ca ati aflat ca am nascut, multumesc tuturor pt urari!

Am plecat la spital si nu am apucat sa va scriu mesaj ca s-a rupt apa si m-am grabit.

Am avut o nastere rapida si usoara, cu un bebe grasun, s-a nascut cu o greutate de 4050g si 53 cm.

Eo scumpete si e foarte linistit, mananca si doarme toata ziua.

Va pup si o sa mai scriu can pot!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...