Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-apriie 2011(57)


Recommended Posts

[flo2]  [flo2] Felicitari mary pt grasunel!!

la multi ani flutirasilor care isi serbeaza sau si au serbat ziua de nastere! Si cate o floare pt mamici!

roxy, multumesc pt urarile de ziua juniorului!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza!!!!

LA MULTI ANI ANDRA!!!!! Miki sa va faca cei mai fericiti parinti...sa fie sanatoase si norocoasa !!!

 

felicitari Somleac!!! 

 

Cris buna cafeaua....merg sa mai pun si eu o cesca

 

apoi sa incalzesc de papa trupei...si pe mai traziu sa fac o ciorba a la grec sa am maine pup fetele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Cris e foarte bine si liniste, deocamdata, A il iubeste si spune ca e bb mic, ii pupa manuta toata ziua, ea ar vrea sa il ia in brate dar trebuie sa stau cu ochi pe ea sa nu cumva sa ii ia.

 

BByasmi in sfarsit ai scris si aici, te mai asteptam mai des, multumesc pt urari.

La multi ani fluturasilor care s-au serbat zilele astea si nu am apucat sa ii urez! [s]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitary MARY [flo2] [flo2] [flo2]  sa va traiasca, sa fie sanatos [flo2] [flo2]

 

felicitari Somleac [flo2] [flo2]  ce copilasi minunati ai, sa-ti traiasca [flo2]

 

va multumesc pt urari, va urez si eu la toti cei care s-au sarbatorit LA MULTI ANI sanatosi si frumosi [flo2] [flo2]

 

eu is varza, a fost nebunie in weekend, n-am stiut de mine, alergatura, invitati, pregatiri, chiuiala , copii rupti de oboseala si urlatori [batcap] [batcap]  si colac peste pupaza am mari probleme la servici cu auditul, am facut ture inclusiv in weekend, de o saptamana dorm aici si saptamana asta se anunta si mai urat..am zis ca daca scap si saptamana asta cu viata, imi caut de lucru [batcap] [batcap]

 

nu stiu cand mai reusesc sa intru, sper saptamana viitoare sa ne auzim cu bine [pk]

 

cris, cu laringita eu n-as fi asa panicata..daca se trezeste ea singura pt pisu, atunci ai toate sansele sa se trezeasca..a mea doarme profund, nu se trezeste pt nimic, n-as sti sa zic daca s-ar fi trezit atunci..eu am auzit-o cum face ca eram langa ea, avea ochii inchisi ..oricum, cred ca as fi auzit-o si de la mine din pat, usile sunt deschise si se aude tot..

dar repet, n-as pune rul inainte, de ce sa-ti faci mai multe probleme decat ai ? cineva acolo sus are grija de noi..

 

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!

Vai Mary ce dulce si scump este!!!!!!Cand ii vad asa frumosi ma apuca nostalgia:))Sa fie sanatos, sa creasca frumos alaturi de surioara lui si voi sa va bucurati de ei in fiecare zi!!

Miki multumesc pentru incurajari :)). Oricum Ioana nici sa vreau eu nu mai doarme in pat cu noi:)) A inceput mai nou sa ma trimita la mine in pat( du-te la tati ca nu am loc in patutul meu cu tine...)adiarme singurica si noaptea ii las olita langa pat, se trezeste si face si se culca la loc, dimineata o gasesc plina:)).Stiu ca de cele mai multe ori numai Bunul Dumnezeu le poate apara, sunt constienta ca se pot intampla atatea... Nu ma pot abtine insa sa ma stresez..

Somelac ati ajuns cu bine acasa? Ce au spus fratioriibde reusita lui M?

Deea, Mada, Roxy, Yvi ce fac puiutii? Ok sau din nou circula vreo viroza?

Va pup si la culcare cu noi ca maine dimi facem exudate ptr gradi:))de luni gradi scrie pe noi:)).. Sa vedem cat reusim aici..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Mary ce frumusete ai tu acolo. E pictat nu alta. Sa fie sănătos , sa te bucuri de amândoi copilasii tai.

 

Cris am ajuns, suntem cam obositi, eu cel putin ma resimt dupa ultimele 2 saptamani. Acum sunt acasa cu Ilinca ca are febra.

 

Da fratiorii s au bucurat, oricum au fost tot timpul conectati la concurs prin mesaje. Deja ne agitam cu rezervarile pentru Porec Croatia. Si nu stiu poate găsim sponsorizări ca e foarte scump.

 

Andra de Miki sa trăiesti frumos si cu zâmbetul pe buze. Miki sa te bucuri de copilasi si sa se iubească intre ei. Asta mi se pare mie acum cel mai important.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...