Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

USL s-a rupt


Recommended Posts

eumada, cel putin tu imi confirmi ideea de ce  nu oricine poate sa faca politica . si de ce ajung in posturile  de decizie astfel de oameni.   oricum, iti dau un sfat prietenesc: statul la panda are efecte negative pe termen lung chiar  daca iti face placere acum  iar puterea nu va mai avea putere in curand.  ar fi mai bine pentru sanatatea ta sa te reorientezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

N-am ramas niciodata....insa o sa incerc sa raman corecta.....atat cat se poate.Exista si riscul sa scap ciolanelul,dar daca nu incerc ...nu o sa stiu.Si am si plasa de salvare.Numa ca o sa devina obositor.

 

 

 

A si inca o chestie........stiu oameni care au bagat tot si si-au cam taiat puntile acceptand posturi din partea liberala in timpul usl.Acum...multi nu au nimic de care sa se agate....si stau cu frica in san....ca oricand ii zboara.Iarasi,vina lor ca s-au lasat fara ceva de baza si s-au dedicat complet lu` crinutu`...

 

La fel am vazut cei cu posturi de conducere si functii in vremea PDL-ului cazuti rau,ramasi aproape pe drumuri.Din directori importanti,sefi pe la diverse au ramas pe langa urat de tot.Cum o fi sa te milogesti sa fii angajat in institutia pe care ai condus-o?

 

Oh, wow stiam ca politica romaneasca este in o mare de mizerie, dar sa vad pe cineva care o spune verde in fata ca e duplicitar e ceva nou. 

De fapt pentru tine normalitatea e sa-ti schimbi culoarea si principiile ca un cameleon numai ca sa ai un beneficiu direct. Dar interesant e ca nu realizezi ca oamenii ca tine sunt cei care ingroapa tara asta zi de zi. Pentru tine e ceva normal se pare. 

Cum sa ajungem la criterii de performanta si concursuri cand majoritatea celor care "vaneaza" posturi publice se angajaza pe principiul pup in fund pe oricine e in pozitie de putere. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Tariceanu a mai divortat de nu-stiu cate ori. De neveste, de PNL etc.

Numai ca daca cu 24 de ani in urma si-au spus PNL-Aripa tanara acum cum se vor numi, PNL-Aripa batrana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...