Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (202) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 674
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza  [hia]  [hia]  [hia]  [hia]

 

Caress acuma vad ca iti ureaza fetele La multi ani .... chiar daca sunt intarziata rau ma alatur si eu lor si-ti urez La multi ani mutla sanatate fericire si tot ce-ti doresti  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Ce sa mai spun .... efectiv nu am cuvinte, nu se leaga sa povestesc ceva ... sunt asa de obosita de nu mai stiu de mine .... cand ma opresc sa ma odihnesc nu stiu  [fri]  [fri]  [fri]  deocamdata nu ma pot opri, nu am timp si nu am voie sa stau  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  va place ce stiu vorbi in momentul asta ???  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Stagnez eroic ... in fiecare zi ma cantaresc ca disperata ... azi chiar aveam plus 300 grame fata de zilele trecute ... de ce ??? habar nu am ... am mancat humus ieri, chiar asa sa influenteze putini carbo la mine .... ??? e clar ca la un moment dat se obisnuieste organismul si nu mai reactioneaza identic .... un lucru e cert : in momentul in care va vedeti slabe sa nu faceti ca si mine adica sa deraiati si sa va ingrasati ca a doua, a treia, a patra oara e mult, mult mai greu .... si aici nu ma refer la Monti neaparat ci la oricare alt regim ...  [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cu un plus de 300 de grame, de ieri pana azi. M-am hotarat sa ascund cantarul in pod si sa il scot numai peste o luna. Ma deprima groaznic in fiecare zi... si-asa nu sunt pe roze.

 

Meniul pe azi:

o para

MD biscuiti burger cu dulceata

P mancare de leurda cu mamaliga

G capsune

C iahnie de fasole

 

Va pup! Daca nu termin azi ce am de lucru.. pot sa imi iau adio de la clientul asta! [bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine,

 

Caress la multi ani si de la mine, sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de ceea ce e bun..

 

Andanii stiu ce inseamna sa fii stresata.. eu nu ma mai linistesc si mai rau transmit si copiilor starea de agitatie..

Eu nu mai faca fata, de 2 saptamani ii am pe cei mici raciti, amandoi au avut febra mare, peste 39... Elena a ajuns la 41.5 drept pentru care a facut convulsie... Am stat 2 zile cu ei acasa, apoi nemaputand sta a venit mama... si au inceput alte probleme ca la tara a ramas tata sa aiba grija de matusa... greu.. asta e luam totul

In fine.. asta e luam totul ca atare..incercam as rezolvam ce putem.

 

Meniurile conforme insa tot timpul am impresia ca nu am mancat suficient.. parca nu ma satur...

 

Meniul de azi:

MD: branza cu smantana; cafea

G: o mana de miez nuca

P: 4 sarmale cu quinoa( in foi de vita)+1 iaurt natur

C: mici din carne de curcan+salata verde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,

 

Si eu tot pe fuga, si obosita.

Am avut o sapt. nebuna la job.

 

Caress, "La Multi Ani" numai cu bucurii!

Marietutza, sanatate copiilor!

 

Azi am la mine ptr la pranz sarmale cu quinoa in varza murata.

Diseara, inca nu stiu, vineri seara incerc sa nu pun masa. [:-)))]

 

Ptr sapt. viitoare, nu prea am idei.

Cred ca o sa fie: supa crema de ciuperci, curry de pui, ceva dulce neconform si batoane de cereale ptr mine dupa reteta lui Caress.

Probabil si ceva peste la cuptor si c. de porc. Si clatite Monti.

 

O zi buna si conforma,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marietutza, sanatate copiilor! Cat e de mica cea mica?

Si baiatul meu s-a luptat cu un virus, tot asa cu febra f mare,  pescuit de la gradi unde s-au rarit randurile considerabil, din 30 (in 3 grupe) au fost maxim 10 toata saptamana asta. Fiica-mea a fost pe baricade acolo si ma minunam in fiecare dimineata ce putini copii veneau (noi intarziem mereu... are 3 ani fara 2 saptamani, abia ne mobilizam dimineata).

 

Mai intreb, poate totusi vede cineva si stie raspunsul:

 

aveti vreo reteta de ciocolata facuta din unt si masa de cacao ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...