Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (202) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 674
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Ce faceti, cum e in vacanta? Eu ma impachetez imediat si fug la sala dupa care azi dam o tura pana aproape de curtea de arges la niste prieteni la un gratarel cu salata. Light ca se impune [:)]

Nu va zic cu ce am calcat stramb, oricum a fost asa cum am preconizat, insa trebuie neaparat sa spun ca am avut un soc cand am pus pe mine niste pantaloni pe care nu ii port de obicei si stau pe mine ca pe gard, de unde ultima data cand i-am imbracat plesneau pe la cusaturi. [pk]  E cea mai tare motivatie ca sa ies din casa la ora asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Sa fim cu totii mai buni si mai intelegatori, chiar si cu noi insine!

 

Androix, e de bine!!!  [pk]

 

Eu am fost relativ cuminte, ieri am mancat asa: 

MD ou fiert, drob, branza, rosii, ceapa

P tocanita de miel, sarmale fara orez , desert tarta cu branza, mascarpone si caspsune, reteta de la alina retete dietetice. Blatul era din faina integrala, tarate de ovaz si ou 

Cina o felie de drob si tarta.

 

Da, am cam exagerat cu tarta..... dar a fost tare buna.

 

Sper sa imi revin cu problema la piele si sa pot merge de maine la sala, am un avant de nestapanit [:-)))] Mi-am cauterizat o alunita si am primit interdictie la sala, apoi am facut ditamai dermatita de contact de la leucoplast, care m-a terminat cu mancarimile.... usturimile, etc, abia acum incepe sa se retraga [bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit tuturor si vacanta frumoasa! Vremea a tinut cu noi, nu imi vine sa cred cat a fost de frumos afara...Eu am gatit si am mancat Monti, moderat, singurele abateri au fost o felie de cozonac facut de mama si o lingura de piure ieri la pranz.In rest am facut drob de soia cu ciuperci, un cheesecake, tort de nuci-pe asta nu l am facut eu, dar am mancat- , o placinta cu branza sarata, fara aluat, o pizza Monti, inghetata dietetica...si cam atat.

 

Va imbratisez cu drag pe toate!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat!

 

Eu am fost conforma suta la suta, e prima data cand nu calc in strachini, pentru ca am fost prevazatoare si mi-am facut cozonac raw, pasca conforma. Si am baut un pahar de vin, in fiecare seara.

 

Meniul de azi:

- ou fiert, sunca, almette, cafea

- cascaval la tigaie, ardei

- pasca conforma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...