Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cadouri pentru adolescenti de 14 ani


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators

Da si Andrei si-a facut lista de invitati asa ca p 21 martie o sa fim buimaci - cu 20 de copii in casa: 10 baieti si 10 fete [:-)))] ...

 

E OK cu jocurile insa am realizat ca niste chestii speciale sunt si ele binevenite - astazi m=a inspirit un topic de pe forum cu produse Hunger Games - ma gandesc sa ii iau o bratara sau tricou cu Hunger Games ca e mare fan. Si al tau?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da si Andrei si-a facut lista de invitati asa ca p 21 martie o sa fim buimaci - cu 20 de copii in casa: 10 baieti si 10 fete [:-)))] ...

 

E OK cu jocurile insa am realizat ca niste chestii speciale sunt si ele binevenite - astazi m=a inspirit un topic de pe forum cu produse Hunger Games - ma gandesc sa ii iau o bratara sau tricou cu Hunger Games ca e mare fan. Si al tau?

Da si al meu e fan. Are un afis mare pe usa cu unul din personaje. BTW, poate ii luati un afis de camera cu HG.

 

E buna ideea cu insigna si bratara, chiar i-am face o surpriza. Tricouri cu tematica nu-i mai plac chiar daca sint cu HG.

 

Al meu invita numai 3 baieti si o fata (care cica e his girlfried [zirea] ) si joaca impreuna jocuri, inclusiv minecraft. Am vrut sa-i duc la un film, un bowling, nimic. Cica e pierdere de vreme. De mincare, comand pitzze si fac un cheesecake. Asa am facut si anul trecut si tare mult i-a mai placut. Na, repetam istoria.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La 13 ani i-am dat neste bani si drumul in mall. Singur. Fara subsemnata, care s-a bosorogit si strimba din nas la toate cele care-i plac Adolescentei Sale. Si-a cumparat niste cirpe si-a fost cu best friendul la restaurant. I-a placut la nebunie, cica de cind i-am lasat sa se bata cu sabiile in casa de ziua lui la 7 ani n-a mai fost asa de fun.

 

La 14 nu i-am tinut ziua, nu i-am cumparat nimic, a fost peste vara intr-o excursie cu scoala in Nicaragua si acolo s-au dus toti banii care s-ar fi dus in organizare si spanacuri.  Undeva spre sfirsitul verii a primit un computer nou, recompensa pentru tot anul, academic, atitudine buna, grija de so'sa etc etc. Ba, mint. Copilul a vrut bicicleta noua. A sfirsit cu o invelitoare de sa, din latex si nu-s ce alte fonfleuri, ca cica il durea fundul cind mergea la scoala, bicicleta veche era buna, cu sezutul avea o problema... 

 

La 15, de ziua lui, i-am facut cadou oportunitatea minunata de a face fix ce vrea, ca noi nu vom fi acasa. LOL (Planul secret e ca, la intoarcere, sa mearga cu tat-so la ceva chestie indoor unde plutesti ca in spatiu, asa ceva, imi vine sa-mi tai mina cu care-o sa platesc blestematia aia, 6 minute sau asa ceva costa cit o bicicleta...)

 

Wow, respect pentru 20 de copii aia, eu daca ar trebuie sa prestez o aniversare cu 20 de adolescenti as fugi in lume... Mi se mai aduna citeodata 4-5 simbata si parca trec lacustele dupa ce termina ei cu frigiderul meu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...