Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata [flo2]

 

oana , teo mersi de ideei vis-a vis de ficat..azi imi incerc norocul...

 

maria cum e victoria !

 

la cluj e soare si frumos , asteptam sa se faca ora cu pricina si sa o intindem la plimbare..

 

cata daca merge-ti cu ea la aer la nadlag ai sa vezi ca va papa si legumele sunt convinsa..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, ce bine ca e mai bine Victoria!

 

Bubu, sapt trecuta le mancam pe la 9 si dupa aia somn, sapt asta vad ca vrea somnul mult mai repede asa ca am mutat fructele dupa somnul de dimineata. Azi cred ca vor fi pe la 10:30. S-a trezit la 7, la 9 a picat. Ieri s-a trezit la 6:30 asa ca a picat mai repede s fructele au fost la 10

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aha. si eu acum ii dau fructele dupa ce scoala...cam dupa vreo ora ca daca tot papa tzitzii, dar vreau sa-i mut fructele inainte de somn. proogramul nostru e asa:

7-7:30 trezirea

9-somn cu tzitzi

11-11:30 fructe

13somn cu tzitzi

15:30-16 legume

17:30-18 asomn cu tzitzi

19-19:30 cereale/iaurt cu branzica

21tzitzi

noaptea tot TZitziiii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aveam fructele inainte de culcatul de la 9 (cama asa e si programul nostru dimineata), dar saptamana asta nu am avut cu cine sa ma inteleg ca era f obosit, nu avea rabdare sa manance mai ales ca el se mai trezeste si pe la 6 si ceva si atunci manaca lapte, la 7 nu mananca lapte ca e prea ocupat cu jucatul si atunci la 9 e foamea mare si el inca nu s-a prins ca mancarea poate sa ii tina de foame si ca nu e neaparat nevoie de lapte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...