Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

waw ....bubu ce de titzi !!!!! la voi...se vede ca Mirunica este indragostita de san ..ilinca mea nu mai vrea decat de 2 ori seara ceva mai bine , noaptea deloc si dimineata asa cate 1 minut maxim..mai mult tuzleste...cred ca nu apucam 1 an si se intarca singurica..

 

de baut alt lapte nu vrea scuipa tot ce-i dau in schimb bea cate 100 ml apa/zi...cu bicieronul singurul pe care l-a acceptat..dar manaca bine cate 300 si mai mult de mancare la o masa , nu o fortez cand nu mai vrea pur si simplu nu mai dischide gurita..

 

deci azi toti bebeii la aer !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oxi da ar face orice numai sa pape mancare si este o pofticioasa , indiferent ce mancam vine la masa si pana nu-i dau pe limba sa vada ce mancam..nu se lasa, daca ii place mai cere putin daca nu pleaca sa se joace..

 

eu am incercat si pl si lapte de vaca ..nimic deocamdata , cand se va intarca am sa o trec pe lapte de vaca..,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICUS, CATALINA, TEO n-a facut febra dar a inceput sa tuseasca si tare sunt necajita. Are un pic de rosu in gat, a venit pediatrul si l-a vazut.

 

OLIMP la voi in cat timp a trecut tusea/taceala?

 

YVY ce de belele....Doamne ajuta sa iti fi rupt totusi degetul...pup....

 

OLIMP cat timp i-ai dat Stodal? Ai trecut apoi pe Prospan? Si noi am primit Prospan sau Stodal pt tuse . Am inceput cu Stodal.

 

Fetelor voi ati introdus ficatel dupa carnita sau inainte?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...