Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata mamici [flo2]

 

delia asa este si ilinca toate minunile o atrag , sculele sotului , etc , am si renuntat sa-i mai cumpar jucarii caci nici nu se uita la ele..ce primeste e bine venit , eu bani pe ele nu mai dau..se uita o zi ..apoi pas..si tot la sertarele cu "jucarii" ale sotului vine...

 

oxigen sunt sigura ca piticii nu vor murii de foame..instinctul lucreaza..

 

lidia pe noi tusea ne-a tinut cam 1 luna , primele 3 saptamani i-am dat stodal..cu pauze de 1-2 zile si iar 5 de tratament..si nu a trecut s-a ameliorat in sensul ca nu-i mai haraia si pieptutul , apoi i-am dat humex- si a expectorat secretiile dar tot a ramas cu tuse seaca asa ca i-am bagat prospan...de 7 zile ii dau si a trecut..

 

noi ne pregatim sa trecem la carucior sport..am primul unul bun care si el se face pat..e mai usor de manevrat si ce-i tare bine fiind mai mic incape in lift cu copil cu tot , ce am folosit pana acum nu incapea  si faceam 2 drumuri..asa ca scap..

 

si trebuie sa caut scaun de masina , neaparat..in scoica nu mai incape.. [soricel] ..plus la drum lung nu ma pot aventura fara scaun..si ilincai sa-i fac pasaport..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...