Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

delia ..Lori esti un top model ca si ilinca !!!..nu stiu cati cm are ilinca , bluzele de 74 ii sunt bune iar la pantaloni are de la h&m 80..dar sunt relative caci aveam si hainite de 68 care inca ii vin.., oricum vom merge la ":revizia tehnica " de 9 luni si o vor masura.. [:-)))]

 

oana si ilinca are 11,7 cm , i-am luat marimea S ii este buna acum..dar doar acum si inca 2-3 luni dar i-am mai luat inca o pereche M de vara decupati

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceți gagici?

Azi am gătit sufleu de conopida pt Lucuta. Un succes. Încet, încet vreau sa Ieșim din sfera  pireurilor...

 

Vai, am căutat hainele lui Raul de 12-18 luni. Efectiv m-am speriat când mi-am dat seama cate am putut sa iau...mi-am bătut joc de bani. Are cate 5 perechi de blugi, 5 pălării de soare, pantaloni scurt si tricouri fara număr, salopete am vreo 5 Bucăți, romper cred ca am peste 10. Treninguri, body -uri.  Sunt socata.  [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi pe seara Sebi mi-a facut cadou un mers de buselea... noi care pana acum mergem ca racul in spate.. astazi am ramas uimita de |Sebi care taras mers dea busela si-a dat drumul sa meraga in fata.

 

Sunt happy.... ca astazi a fost o intalnire de success cu stelutze... care au fost cu totii la inaltime.. s-au bucurat unul de altul si au facut cunostiinta intre ei. Minunat. M-am simti extraordinar sa le intalnesc pe mamici de stelutze frumoase.

 

O seara minunata va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor ! [flo2]

 

Sebi felicitari !  de acum racusorule schimba macazul ..si mergi in fata !!!

 

paula te-ai scos ..ai haine pt Lucuta suficiente , nu mai cheltui [soricel] [pk]

 

noi la fel de agitate , si nu vad nimic la orizont....adica pe gingiuta [batcap] ....la ceilalti dintisori ..dupa o noapte agitata au rasarit , acum avem deja 3 nopti si nimic...ce monstruleti de dintisori or fi ... [smulgpar] [batcap]

 

 

sa va fie de bine intalneala..noi tot cautam scaunele de masina , ba nu ne place designul , ba cum se comporta , greu , cautam ceva si  "si cu - si cu"..stiti voi expresia [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...