Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata

Fetelor sa va fie de bine intalnirea.

 

Monicus de a cu sa te ti, controbaiala mare :))))

 

Olimp eu am luat scaun second. Atat de bine arata, parca e nou. Femeia a folosit o husa si nu s a uzat deloc. Am dat 200 lei.

 

Aseara L a cinat avocado freca cu usturoi. Puteeeee a usturoi; e asa comic. Ragaia numai usturoi. Dimineata mirosea dormitorul a usturoi :))))). Atat de mult i a placut.

La pranz i am dat mamaliga cu branzica si putin unt. O bunatate. A mancat f bine.

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Se pare ca  noi am ramas sforaici, ma scot din sarite mucii astia, dar e bine ca sunt albi sau transparenti. Luni pediatrul ne-a spus ca M e 'sanatoasa tun'. Ufff... acum cred ca pot schimba pediatrul dar am inceput ceva vaccinuri si acum ma gandesc sa nu fie probleme daca viitorul pediatru nu are vaccinuri de la aceeasi firma. Stiti ceva de asta?

 

Oxi- spune-mi si mie te rog cam in ce data ar trebui sa incepem serviciul ca sa beneficiem de suplimentul de insertie? Si pe ce canal si in ce zile te uiti la anatomia lui Grey

Oana-nuuuu, nu sunteti ultimi, cred ca M a mea va fi, ce sa fac no ma bucur si eu ca macar la inot a spus antrenoarea ca este cea mai curajoasa, in sensul ca nu plange la 'scufundari'.

Sa va fie de bine intalnirea, sunteti frumoase si bb-ei la fel

M nu mananca legume... nu stiu ce sa mai fac, la 2-3 zile reusesc sa-I dau 20sau 30 g de legume dar vorba lui C, mai mult fortat. Paula pune reteta se sufleu de conopida sa incerc si eu. M doar de vre-o 2 ori mi-a stat in scaunul de masa, in rest 'sare' din el, se agita, uff

Ele- cu cine mai sta Irina

Olimp-bafta la cautari

Lidia- cum sunteti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...