Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salut mamici de stelute! va mai amintiti de noi? [hopsieu]  

 

v-am urmarit de ceva timp si apar si eu la apel, dar fara prea multe vesti despre noi. suntem fara nici un dinte, abia face 2-3 miscari de mers de-a busilea dupa care analizeaza cu privirea ce se petrece in casa. e din cale afara de papacioasa, numai ca la cantar se vede altceva, asa ca azi am fost la intepat copilul  [:(] . sper sa iasa ok analizele.

va pupacim pe fiecare in parte!  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Venim la apelul de seara.

Paula ii sunt mari dar nu ca in poza. Ii dadusem aformit si nu i am pus bine pe picior. Mai mici nu sunt :(

Maria felicitari Victoriei, papscioasa mica. Si L inchide gurita si intoarce capul cand e satul.

Oana nici la L nu se vede la cantar. Ultima luna a pus doar 240 g :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

si eu tot la apelul de seara (bine de noapte)

Delia- sa-I poarte sanatos si fericit. De unde I-ai luat, din mall de la ms junior?

Monicus- am incercat in toate felurile sa-I dau legume, cu ulei, cu unt sau fara, cu lamaie sau fara. Nici borcane nu mananca si am aruncat multi bani pe borcane. M nici fructele nu le-ar fi mancat, dar eu am sesizat ca ea este mai linistita dimineata, si desi nu este indicat I-am dat fructele la ora 8. Apoi intre 12-18 tot incerc sa o prind intr-o dispozitie mai buna sa-I dau legume. Se pare ca mai reusesc o data la 2-3 zile sa o prind intr-o dispozitie sa manance 20-30 max 40 g. Lp bea intre 100-130 ml. Si va spun nu bea nici lp sufficient si e grasuta, arata tare bine. Asa grasut a fost si C, si mereu imi era frica ca atunci cand va manca cu adevarat va fi gras. deci C a mancat bine (dupa mine) dupa 12 ani si nu consider ca-I gras, mai gras era at cind nu manca mai nimic (nici macar dulciuri).

Oanka- Nectaria ar fi chemat-o si pe Maria a mea daca nu se nastea in 15 aug. Cand eram insarcinata ma gandeam ca poate voi naste mai repede (8 sept)  si am decis in mintea mea ca doar daca se va naste in 15 aug (nu si in 8 sept) va purta numele Maria. Culmea este ca am uitat de ce-am vorbit eu cu mine daaar mi-am amintit. Sotul, bietul de el tot se mira ca I-am schimbat numele.

o seara placuta tuturor

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...