Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

Olimp-parca am citit ca au un gust dulceag, nu am gustat, am gustat legumele, dar amestecul nu. Eu am mai mancat fulgi de hrisca dar consideram ca nu au nici un gust, si I-am mancat asa nehidratati

Ele- imi pare bine ca te 'aud', sper sa-si revina Irina. Cum se simte soacra, mai bine? Presupun ca-si ia tratamentul

In rest si eu sunt tot parca pe fuga, sapt trecuta am tot fost plecata, luni am cautat crese+inot+medic, marti crese+curatenie, miercuri curatenie + papaport pt m, joi la munca cu M, vinery cind am spus ca stau sa respir iar curatenie, am vrut sa iau carnetul de vaccinari sa merg la pediatra unde am spus ca vreau s-o mut pe M, mi-am adus aminte ca vinerea nu este pediatra, am uitat s-o intreb pe Delia daca e multumita de pediatra si pe unde se afla?Cand plec cu M de acasa mai mult timp imi ia intre o ora sau 2 sa-I fac bagajul, adica sa-I pun un schimb complet de haine, pamp+serv umede/uscate+apa fierbinte+biberon+poseta mea, ufff nu stiu de ce sunt asa ametita deseori am uitat lp sau biberonul... C cu vremea asta frumoasa tot iese pe afara, parca iar 'fuge' de invatat pt scoala, si mai are unele pretentii de adolescent care imi pun nervii la incercare, tb sa fiu atenta ca sunt obosita si sa nu creada ca nu ii dau atentie sufficient.

In rest sper sa se rezolve si la mine cumva tot ce am de rezolvat

si da am emotii si sper sa manance si azi leg+hrisca

ieri M a baut in timpul zilei 300 ml lp si fructe + leg. La 18 I-am facut baie, si la 18.40 dormea. Pe la 9.30 a baut cam 160 lp (in somn), pe la 2.30 a baut 60 ml lp, si la 5.30 100 ml lp. S-a trezit la 7.30 dar iar a avut maraiala de la 4 la 5.30 pana a primit lp(nu stiu de ce imi este asa greu sa merg sa-I prepar la 4, poate este si prea aproape de ora 2.30) dar adunat eu sup ca a baut sufficient lp.

sa avem o zi frumoasa!

monicaa - va imbratisam cu drag, mai ales pe Sami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare dragele mele! la noi a venit vremea frumoasa si stam mai mult pe afara,. azi am fost la controlul gineco de 6luni  care l-am fcut la 8luni...dar nu-i bai. sunt ok!

 

Mai exista stelute care nu merg in 4 labe? Cred ca suntem codasi...

 

Oana, nici M. nu merge in 4 labe

 

Maria si hrisca si quinoa. Hrisca decorticata

Delia, cum i le dai? fierte?  vreau sa ii iau si eu quinoa.a acum i-am luat amaranth . 

Oare cu ce sa-l combin?

 

Paula, buna reteta cu conopida. o scriii si pe fb, pls?

 

 

Va pup pe toate si sa avem un we placut. La Bucuresti e vreme super tare...vreo 20de grade.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...