Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!!!

 

Care si cum da cafeaua? :)

Am baut una dar mai vreau.

 

Yvy ma bucur pt voi ca sunteti sanatosi.

Nu i-am dat Irinei antibiotoc pana acum deloc...inca tuseste, la un moment dat incepe cate o horcaiala..si nu imi dau seama daca e din gat sau nas. Altceva nu are..nu febra/nu apatica...nici mofturoasa nu este. Azi tre sa sun pediatra..sa vad ce imi zice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

 

Teo- [flo2]  [flo2] [flo2]  cred ca nu mai termini 

Ma bucur ca toti copiii sunt sanatosi. Si noi mai avem muci foranaitori, albi la aspirat. Nu stiu ce sa fac sa scape de ei, daca nu uit o sa pun si o ceapa taiata in camera, dupa ce adorm 'barbatii' caci ei oricum vor protesta dimineata, dar ma gandesc sa arunc ceapa dimineata cand ii prepar laptele.

De mancat, a mancat vre-o 3 zile leg+hrisca, cam 60 g, azi I-am dat spanac+galbenus+mei, a mancat vre-o 15 varfuri de lingurita. Maine ii fac linte... si ma gandesc sa introduc si carnea cumva candva.

 

O seara frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi- cand I-am dat borcanel, ala avea si carne, dar cateva varfuri de lingurita, nesemnificativ. Am aruncat borcanelele aproape pline desi au in general un termen de 2 sau 3 zile de stat la frigider.

Dupa ce am cumparat fulgii am gasit si boabe in alt magazin,  eu ma intrebam cum fierb 1 lingurita de hrisca/mei sa o combin cu leg/fructe. Vanzatoarea m-a intrebat, dar dvs nu consumati? [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  

Si eu am citit ca hrisca si meiul mai bogate in proteine, meiul ajuta si la digestie/balonari si problemele digestive.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...