Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor [flo2]

 

ma bucur sa aud ca piticii sunt mai bine si asteptam ca toti sa fie asa !!!!..

 

noi azi va dam o felie de tort virtual ! avem 9 luni !- nu imi vine sa cred ce repede a trecut timpul..

 

alte noutati , nu multe , zile mai bune , mai rele , ne chinuie dintii si afurisitii nu ies [batcap] ..o nopate mai linistita alta mai agitata si tot asa..dar oricum avem un progres la mancare..nu mai papa vegetalele cu sare !..am reusit sa gasesc combinatiia in cantitatile ideale pentru gustul care ii place si fara sare...

 

sufleul de conopida a fost un real succes..oricum ilinca papa tot ce este cu samntana.. [:-)))] se linge pe bot ca o pisicuta..

 

ca sa ma laud de cateva zile a facut primii 3 pasi singura , timida dar singurica , de atunci nu a mai avut curaj..dar tot incearca sa-si dea drumul..oricum mai este drum lung pana o i-a la fuga [:-)))]

 

ele..sa va fie de bine concediu si sa dea DD sa fie vreme buna si noi vom fi la mare pe atunci , noi plecam pe 31 mai..si venim pe 15 iunie acasa..

 

cata chear daca e mare C..putina gelozie tot se inghesuie intr-un coltisor..o oarecare competitei nu ?

 

delia ce poztie de somn....da barbate asa se face !

 

mocanita ..am uitata sa-ti spun copiii sunt minunati si ce bine seamana...M este o frumoasa !

 

oana ..si ilinca are zile in care face nazuri la mancarica pe care alta data o sufla..mai au si ei zile cu mofturi..'

 

yvy ma bucur ca s-a lasat linistea si la voi acasa..sa o tine-ti tot asa fara muci si raceli !! ati avut destule..

 

 

nu mai sti ce am citit !..pup toate fetele..noi azi mergem la " revizia tehnica de 9 luni "..o sa vad si eu cate kg are si cat e lunguta..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Mergem cu tot cu "mamaia" chiar daca ea nu o sa stea la soare ca nu are voie.

Olimp La multi ani si felicitari !!!!!

 

Intrebare..Irina tuseste productiv...dimineata a dat afara ce i-a venit in gurita si era galben...e grav sau ii trece?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Olimp-La Multi Ani si felicitari Ilincai! O cu pupam cu drag.

Ele- ma bucur pt bilete, sigur va fi bine! Cat de voma... nu am ce sa spun ca noi suntem campioane la vomitat, ieri dupamasa am avut senzatia ca vomita mucii care nu nau iesit la aspirat plus ca a si balit muuuult, a fost naspa rau.

Azi a mancat mai bine si dimineata (ca isi redusese si portia dimineata) cam 80 fructe si aproape tot ataite legume + hrisca. Nu stiu daca ii plac legumele cu hrisca sau doar a fost in pasa mai buna. oricum primele 30 g a deschis gura, apoi a 'sarit' din leganut (unde mananca), era jumatate pe jos jumatate atarnata si asa a mai mancat restul [batcap]  [batcap] [batcap]  

Deci pana in 12 a luat mesele, dar sa stiti ca in general dupamasa e mai mariita, baleste si vomita mai mult, este mai dificil sa-I dau atunci mancare.

 

Olimp - ai dreptate cu C, de fapt cam asa sunt toti colegii lui. Lui C ii este greu sa felicite un coleg pt un rezultat buuun si toti sunt la fel, nu ca noi n-am avea vre-o vina sau ca nu incerc sa-l corectez sau sa-I spun macar opinia mea.

bravao pt miscaciosii vostrii.... eu ma gandesc ca at cand M se va tara ai vostrii vor merge de mult timp.

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut pe la amiaza! ne-am adunat de pe drumuri, tare bine e acasa, cald si bine. am tras un frig azi, am crezut ca e o zi faina, dar m-am inselat.

 

olimp 9 lunite? vai ca tare zboara timpul, la multi ani, frumusete, sanatate si noroc in viata! imi amintesc filmuletul pe FB cu vitezomana ta  [:-)))]  [:-)))]

 

ele sa va fie de bine concediul, si noi am platit biletele si abia astept sa vina vara. anul trecut am zis pas la mare si sunt nerabdatoare de balaceala. sanatate pt Irinuca. vorbeste cu pediatra. probabil sunt muci si e normal sa vina pe gura odata cu voma. cum se mai simte soacra?

 

eu sunt cu capul la cat ma stresez pt greutatea copilului. analizele sunt oarecum normale, calciu pe plus, anemica nu, dar lipsa de fier, creatina usor marita. mi-a mai dat 2 analie, un IG E pt cazeina si inca ceva la kk pt o bacterie.m-au uscat de bani [zirea]  daca si alea sunt ok, las fata in pace. singurul meu semn de intrebare e de ce nu ia mai mult, atat timp cat manaca de rupe?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...