Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

cata o sa treaca si perioada asta si o sa consietizeze sub alt mod concurenta...

nici nu imi pot imagina cum poate saracuta sa vomeze asa de mult ?..sa treca repede perioada..

 

oana si ilinca mananca pe rupte si nu i-a mai mult de 250 gr /luna e foarte abila si energica , deja umbla singurica tinuta doar de o manuta ..daca anlizele ies bine lasa piticuta in pace..

 

concediu placut voi unde merge-ti ?

 

oxi la mare mergem la kusadasi , e mai aproape de noi fata de antalya avand in vedere ca mergem cu masina , facem o escala de 4 zile la istambul..

 

maria salutam papacioasa..

 

ele de muci nu stiu ce sa-ti spun..eu la ilinca nu am vazut asa ceva..sper sa nu fie nimic complicat.

 

noi am fost la control...ilinca are 8700 si cam 73-74 cm..nu a reusit sa o masoare bine ca se agita ca soricelul..e bine , e sanataoasa..

 

azi am avut la meniu dovlecel + ficatel de pui + smantanica --fara sare !!! [:-)))] [pk] ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oanka80 .. nu te mai stresa.. este perioada cand ei sunt ff activi si isi ard caloriile...

asa eram si eu stresata la fimea A ca manca bine si nu lua cat voiam eu in greutate... si cand ma uitam in grafic.. era ff bine pe curba de medie.. si vorbind si cu pediatra am hotarat ca nu am motive sa ma stresses atata timo cat ea este vioaie si sanatoasa...e

 

Doamne ajuta ca este sanatoasa stelutza si plina de viata..este bine este ca are pofta de mancare si sa o tina tot asa... o pupam dulce.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ele.. off mititica.. nu stiu ce sa spun.. dar cel mai bine intreaba pediatra si spune cum sunt... trebuie sa aiba un raspuns ca sa te linisteasca... ne tii la urent cu stelutza....sanatate multa printisoarei.

 

 

olimp feliciatri pentru primi pasi curajosi din viata ei... o pupam dulce

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Am scris mult si m a delogat. Sa mi bag picioarele in minunatul forum. Si nu e prima data.

Olimp felicitari Ilincutei

Ele nu mai trec mucii aia :(

Nu stiu cum e la voi, dar pe mine ma ajuta Lori la curatenie, a se citi incurca :))) . E tot printRe picioarele mele. Trebuie sa vada tot ce fac :))). Deci azi am facut curat si nu va spun in cat timp :D

Am fost si in parc si ne am dat pe topogan, cu hinta. Distractie multa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata... dupa amiaza... n-am dormit doar cu 'treburile' prin casa.

Maria- multumim de cafea

Delia- [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] super tare L, fain faci curatenie mai repede ca mine care stau cu M in brate [alcool]  [alcool] [alcool] . In ultimul timp s-a 'pitiponcit' si plange, zbiara dar singura nu mai sta. Nu pot sta nici cu ea in brate pe pat, tb sa ma plimb. Aseara cand o auzeam cum tipa/plange intruna ii tot spuneam 'piti' pana m-a rugat sotul sa nu mai folosesc cuvantul caci lui nu-I place [:)]  

Azi I-am cumparat nenedent pasta de dinti [batcap]  [batcap] [batcap]  sa vad daca ma descurc, macar dupa ce-I dau fierul sa incerc sa-i spal dintii, cine stie poate pasta de dinti ar manca [:-)))]  [:-)))]  

Azi dimineata eram pe la bucatarie, curatam legume si M era in pat cu C. La un moment dat am auzit un 'buf' infundat, m-am gandit ca a cazut M, dar nu auzeam nici un plans. Destul de curand m-a strigat C sa-mi spuna ca M 'merge'.... dorea sa zica ca merge in 4 labe, nope nu ca ar fi mers, s-a ridicat in fund si a avut o tentativa de a se lasa pe maini, una din manute a iesit in afara patului si M a facut buf. Il intreb pe C cum s-a dus, ce a lovit prima data, si el imi spun ca a picat pe burta.... dar M avea un cucui in frunte. Deci raportam si noi prima cazatura din pat (nu mi-as fi dorit sa raportez dar nu am ce face)

Sa avem o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...