Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata... si eu tot pe fuga, nu mai am timp de mine

 

Delia- daca nu merg maine la munca te sun sa vb de pediatra. Inca nu am mutat-o. Sa stii ca si eu mai am momente cand plang, de oboseala agravez toate nimicurile. Cu CM e urat rau si la mine, bine ca macar acum dupa 2 zile ma pot indeparta de buda.

Teo- ma bucur ca iti place fata. Mai intra pe la noi.

Ele- eu am scris ce dorim sa facem, hotararea finala nu este luata. Ma bucur ca Irina este linistita, chiar daca nu pare si M este muult mai linistita decat C, chiar daca aproape orice fac, fac cu ea in brate.

Olimp- bine ca a iesit dintisorul. Eu ii mai dau fulgi de hrisca si mei cu fructe sau legume, dar doresc sa cumpar si cereael de la organix (7 cereal am inteles ca se cheama si ar fi foarte bune pt constipatie/diarie)

Maria- imi pare rau pt dermatita, sincer cred ca si M are. Pana o duc la medic o sa cercetez de unde sa-I cumpar mai ieftin cremele.

Paula- ce bine ca nu mai ai un stress cu intoarcerea la serviciu.

Mocanita- nici M nu merge in 4 labe si cred ca mai sunt copii care nu merg

Mie imi este si dificil sa fac exercitii cu ea caci vomita. M sta bine in fund dar cind se apleaca prea in fata pt a se juca cu jucariile isi preseaza stomacul si in general vomita. Seara vomita muuuult, sper sa se regleze mai repede si la noi.

Bubu, Oxi, Lidia- mai spune ceva de voi.

Yvy- La Multi Ani cu bucurii pt L!

 

In rest eu am introdus duminica carnea in legume si a mancat ffff bine, tot. Ieri nu a mai mancat le fel, de fapt ieri incepuse sa tina mancarea in gura. M inca mai 'horcaie' cu nasul am luat argint colloidal de la vitacrystal, o sa vad ce rezultat are. De fapt problema la nas a inceput din 6 martie [batcap]  [batcap] [batcap]  

Sa avem o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teo ce ma bucur ca esti multumita de fata.

Maria multa sanatate si repede.

 

Noi am fost azi tot pe afara. Mare bucurie pe print. Asa mult ii place in parc. I am dat chiftele, i au placut si eu sunt multumira. Garnitura am facut pilaf de orez.

Catalina ne auzim. Imi pare rau ca treci prin atatea cu saracuta M :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia albusul dupa un an... asa stiam eu.

 

Noi am fost la intalnire cu stelutze frumoase in parcul Cismigiu. Asa de repede trece timpul ca ma oftic de multe ori. De multe ori imi propun sa scriu.. dar incerc sa imi fac fereastra sa scriu aici pe forum mai des.

 

Noapte buna mamica draga de stelutza gingasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...