Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

Hello si de la noi.

Am citit tot. Sunt alaturi de voi.

Felicitari pt Londra Mocanita

Maria sa treaca cat mai repede. V e o scumpa, sa pape ea cu siringa.

Cata sper sa sara M greva. Sa nu auda de cea a Ilincai.

Olimp ma bucur ca a trecut valul. Si L l a trecut. Azi a manxat si pt ieri.

Oana stiu cum e cu tocaiala, dar compenseaza cu mancatul. E tare bine cand nu sunt probleme cu mancatul.

 

Sa ma laud si eu ca de cateva zile L ma ingana si face si el: "ammmm ammmm" adica yammm yammm ce buna i mancarea :))). Si se da singur jos din pat. I am tot aratat nuscarea si se pare ca a prins. Am copil destept, spuse cioara :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

BUNA SEARA SI DE LA  NOI.

DAVID E CUMINTE ,PAPA FF BINE,UMBLA TOATA CASA CIND AJUNGE LA FOTOLII SE RIDICA IN PICIORUSE ,II ZIC BRAVO SI EL APLAUDA.

MULTUMEC [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2]  [flo2] SI EU MA BUCUR CA AM GASIT FATA ASTA. 

MARIA SANATATE [flo2]  [flo2] [flo2]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, multumesc pt sfat. Si eu ma gandesc ca ii miroase a lapte, si di cauza asta se trezeste, dar am incercat sa-l las cu tasu' si tot asa se trezeste. 

Maria, de ce cu seringa? Nu accepta biberonul?

Mocanita, plimbare placuta si fara batai de cap din partea piticei.

Teo, felicitari lui David.E baiat mare.

Delia, Lori e mai siluet, dar e mai harnicut. M are tot 74 de cm, dar are 10 600kg. E umflatel si ma gandesc ca din cauza asta nu are mobilitate. Cand citesc ca toti copii umbla prin casa, parca ma ingrijorez. El inca nu se taraie, nu merge in 4 labe. Sta bine in fund, si ar vrea sa plece, dar pica pe burta. Si de pe burta se tot rostogoleste de coloc colo, se misca in lateral, si cam atat. Nu sta singur in picioare, daca il tin eu, inca se balanseaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! [panda] [flor]

Va era dor de mine? :D [aerob]

Mie mi s-a facut de voi, asa ca am decis sa va fac o vizita!

Ce mai faceti, nu am mai vb de 100 de ani si nu ca nu as fi vrut dar am avut treaba, multa treaba, doar am bebe de 8 luni [soricel]

Noi ne laudam cu o papusica buna, cumintica. [il] Are aprox 8 kg, 2 dintisori si multi altii care se pregatesc sa erupa, papa exclusiv san, iar cu diversificarea e chestiune de noroc, cand e ff bine, cand e dezastru. [bib]

Cu unele fete mai vb pe FB, dar recunosc ca imi lipsesc mult Mocanita, Monica, Olimp, Ele! [flo2]

Va pupacesc si sper sa vorbim mai des pt ca sunt tare curioasa sa vad ce fac stelutele voastre! [deziuata]

 

Si da, eu am ramas pasare de noapte [mata]

Ce sa faci, unele lucruri nu se schimba niciodata [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V nu mai are nici o urma de dermatita, cred ca alimentatia mea a facut minuni, are acum o piele fff frumoasa, poate a ajutat-o si trat cu homeopate , ieri i-am dat branzica sa vedem daca face alergie la laptele de vaca,nu a avut nimic, azi o sa ii dau avocado, maine banana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...