Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza, multumim mult de urari, sper sa ne descurcam amandoua in excursie. Am fost si cu Toma cand avea aceeasi varsta si a fost ok, e adevarat ca am fost toti 3 pe atunci.

 

Maria, te-am luat, Mariuca mea are 6.6 kg la 70 cm. Deci mai silueta :)

 

Bobitza, ma bucur mult sa mai aud de voi, e bine ca esti in priza, asa te mentii tanara :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Delia- felicitari pt kg-le pierdute si felicitari pt L

Maria- sper sa treaca raceala/gripa cat mai repede. Ma bucur ca si-a revenit V cu dermatita. In legatura cu alergia ta, bine ca a fost numai atat, ultima data eu am facut in spital soc anafilactic la amoxiclav(pt ca luasem augumentin nu s-au gandit ca pot avea reactii la amoxiclav), si pt ca s-au speriat asistentele fiind si noapte, mi-au spart toate venele si dupa jumatate de ora am incercat sa sun la 112 pt caci m-am ingrozit ca mor in spital.

Oana- nici noi nu ne deplasam, pt un copil care sare din scoica pana ii pui centura, care sare din scaunul de masa/bouncer si leagan, deci nu are stare inca nu se taraie (doar max 10 cm inainteaza fara sa-si de seama). Imi place ca sotul tot spune ca poate nu va merge la 8 luni (ca frate-su), dar sigur va merge la 9 (nu stiu prin ce minune se poate intampla asta).

Bobita- bine ai revenit [flo2]

Olimp- Doamne ajuta ca mananca mai bine Ilinca. O pupam.

 

Cu mancarea parca este mai bine, totusi incerc sa-I maresc cantitatea si nu reusesc. Dupa 80-90 g fructe sau legume nu mai reusesc sa-I dau in schimb dupa asta bea intre 60-80 ml lp.

In curind vin sarbatorile si eu nu am reusit sa dau jos vre-un kg, poate chiar am pus unul... si am emotii ca voi mai pune. Ufff... nu ma gandeam ca o sa-mi fac probleme de cum voi arata la mare .

Sa avem o zi frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor [flo2]

 

bobitule !!! pupam pe Rebe ..si mamaica ei zambitoare !

 

delia felicitari pentru silueta , pai ce sa zici de lori ca e siluet cu asa mamica silueta !...si eu sunt somnoroasa..ilinca iar e cu muci , nu poate sufla bine , somnul e o povara [batcap]

 

maria..ma buucr ca esti mai bine si la V i-a trecut dermatita...sa va face-ti bine amnadoua si succes pt 1 luna singurica cu v..

 

mocanita ce lunguta este M...am vazut poza cu piticii amandoi impreuna ..e o frumusete M..si T ce sa mai zic..

 

teo de ce vrei sa-l intarci ?..si pe mine ma apuca cateodata gandul dar cand vad cum se linistetse la san mai ales cand e suparata noaptea ..o mai las...eu cred ca as putea alapta mult si bine....acum 2 zile am indraznit sa ies din casa fara tampoane de san..ei bine cand m-am intors am vazut in oglinda ce eram cu 2 pete mari de lapte pe tricou [batcap] [alcool] ..cine m-a fi vazut..asta este, inca sunt condamnata sa le port

 

cum sa o scap de muci nici nu ma lasa sa ma apropii de nasul ei , nici picaturi , de aspirat nici vorba , urla si se zbate si daca vreau sa o sterg cu servetelul...

 

hai sa viz ce face ilinca de 3 zile incoace..face kk la olita..stiu ora cand face si o pun pe olita si face , mai nou se screme la mine cand are senzatia si astepta pana vin cu olita..sa vedem cat o tine ..gata nu o mai laud ca imediat schimba macazul.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...