Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata! am dat si eu 5 kg jos, as mai vrea sa dispara 5, incet, incet reintru in hainele ce le-am purtat inainte de fi cu burtica.

 

mi-am propus sa fac cate ceva azi, dar lipseste cheful cu desavarsire, mai e si maine o zi  [bla]

ce mai aveti in meniu pt masa de seara a bebeilor? mai scrieti ce dati bun de papa, sa ma inspir si eu, noi suntem cu vesnicul piure de legume cu carnita sau cu ou.

 

va pupizez si merg poate apare si cheful de strans prin casa   [|)]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teo, ce harnicuua esti!!! De ce vrei sa-l intarci?

 

Rodica, 49?! Eu am 59 si daca as mai da jos 4 as fi tare mandra :)

 

Mocanita, sa va simtiti bine si sa va incarcati bateriile! Cand te intorci in Buc poate ne auzim si iesim in parc pt ca se organizeaza iesiri saptamanale cu fetele din Buc si nu numai, cine doreste :)

 

Oana, eu azi am facut branzica din lapte de capra cu lamaie.Vreau sa ii dau seara cu avocado, sau cu piure de legume :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Nici eu n-am vorbele la mine azi, m-a trezit B azi-noapte de 10 ori, azi n-a dormit pana acum si e treaz de la 6, deci Delia I feel you [pup] 

 

Mocanita la noi a mers cu Koflet in prima faza, apoi iar a apucat-o tusea si i-am dat Plantusin forte de la Fares, f f bun! Ultima data am scapat cu Sinupret 10 zile, e un f f bun secretolitic, cu toate ca are cam mult alcool si de aia am avut retinere sa-i dau, dar n-am avut incotro, nu vroiam sa ajunga iar la otita ca are 6-7 la activ si avea muci verzi tare si f f lipiciosi, nu iesea nmk la aspirat (si ea sta saracuta la operatiunea asta ingrata)!

 

Pup restul fetelor, sorry ca n-am de zis nmk, efectiv abia ma tin pe picioare, v-am citit si ma gandesc la voi [pup] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yvy delia..si eu vreau somn , de cand cu muculetii ilincutei si dintisorii ma inscriu si eu pe lista..

 

maria .nu mai stiu exact cand am introdus toate cele 3 mese dar stiu ca la 8 luni ilinca avea deja 3 mese...

 

bobita te admir ca rezisti si cu job de nopate..aaaaaaaaaaa am laudat-o pe ilinca ca face kk in olita..acum am schimbat-o era kk-ita in scutec [:-)))] ..oricum face la olita daca o prin pe faza nu ca ar sti ea sa se ceara..e prea mica ..

 

oanka idei si eu sunt in pana de idei..mai tot inventez ..unele le-as manca si eu altele beah..ies niste avioane..nu ma mir ca nici ilinca nu le vrea [batcap]

 

felicitari celor care au slabit..si eu vreau.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...