Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Felicitari Corina.Ion! Felicitari Elynko! Felicitari Catalutza81!Felicitari Alysolita! Aspirante optimiste (846)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 474
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor

Ella eu sunt pe aici doar ca am fost mai ocupata zilele astea;multumim de capitol nou si sper sa ne aduca multe teste pozitive

Corina  Doamne ajuta sa ai o beta mareeeeee [bib]

 Pe mine vremea asta ma indispune la maxim ,la noi ploua in continuu,dar macar ploaia asta e buna pentru pamant si agricultura;

Didi [pup] [pup]

Elena ce -ti face bebele? [pup] [pup] si tie si lui bebe

Si eu vreau sa mai intre Bubu sa ne spuna ce mai face;stiti cumva cate saptamani are de sarcina?ca am uitat in ce luna a ramas insarcinata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor ! ella multumim pentru capitol nou si sa dea Domnul sa fie plin de teste pozitive!

ella eu stiam ca histeroscopia se face pentru verificarea uterului, indiferent cum iese HSG; de exemplu ginecoloaga mea nu dadea tratament de stimualre ovariana fara histeroscopie; chiar daca erau trompele ok vroia sa stie ca nu e nicun sept, fibrom ceva care sa impiedice implantarea;din motivul asta de se face si inainte de inseminare sau FIV;  

corina asteptam vestile bune;

apropos de tratament naturist ella e clar ca te-a ajutat; zmeurul si pe mine m-a ajutat f mult si am tot luat periodic; dar trb luat consecvent chiar si 6 luni din ce ma citit; sa inteleg ca tu nu mai iei tratamentul naturist? dec e nu, daca a dat rezultate asa de bune? ca se lasa si cu bebe avand ovulatia asa buna;

Nu le-am mai luat de luna trecuta de cand am fost la dr si mi-a dat sa fac analizele hormonale. Cele de ziua 3,14,21. Am zis sa nu mai iau naturistele sa nu influenteze rezultatele. Luna asta sunt fara si luna viitoare vreau sa vad ce vb cu dr daca facem ceva investgatii in plus sau ce decide.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebicu meu cred ca este bine ! Cred ca se bucura de caldurica si incepe sa crească.

abia astept sa vina odată ziua de miercuri, sa vad ce si cum.

corina, iti țin pumnii,doamne ajuta la beta mare!!!!

lalitica te pup !

ma gandesc la voi , chiar daca nu intru mereu . Va țin pumnii tuturor pentru a deveni cat mai repede mamicute!!! 

D zeu sa ne ajute ! Aveți grija de voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele! [flo2]

Va doresc o primavera frumoasa cu multe bucurii si implinirea tuturor dorintelor.

Aspirantelor mai noi, va doresc sedere cat mai scurta aici si fetele mele dragi va doresc ca aceasta primavera sa vina cu mugurasi la fiecare din voi in burtica ...va pup [pup]

Noi suntem bine slava lui Dumnezeu 1

Post usor si multe, multe  impliniri [pup]  [pup] [pup]  [pup]  [pup]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

Ella multumim de capitol nou [pup] sa fie unul plin cu teste pozitive , pe aici sunt si eu dar ca am avut multa treaba [biz] m-a apucat curatenia de primavara. [curat] [spala]

Ioana ma bucur ca te vad si ca esti bine [pup]  , te mai asteptam sa ne mai spui ce mai faci

Elena pt tine [pup] si bulinuta ta [pup]  aveti grija de voi , asteptam vesti bune de la eco

Corina [pup]  tin pumni sa vii cu vestea buna [bib] 

Lavinia ma bucur ca te vad [pup]  , vad ca nu mai ai mult pana la testare tin pumni stransi [bib]

Raisa [pup]  iti trimit niste  [plaja]  de la mine

Niste [soricel] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor – desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit – pentru ca atunci cand va veti privii copiii vostri veti da mai multa frumusete lumii ,pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea… si pentru tot ceea ce reprezentati… pentru voi timpul se opreste putin in loc in acesta speciala zi de Primavara 8 martie , sa va aduca un omagiu [flo2]

 

Va doresc tuturor aspirantelor ca anul viitor in acesta minunata zi sa aveti in bratele voastre copilul mult dorit , iar celor care sunt mamici deja sau urmeaza sa fie  sa va bucurati de minunile voastre. Sa ne ajute D-zeu pe toate sa avem cea mai frumoasa ocupatie din viata unei femei aceea de a fi "Mama" [flo2]

post-124055-0-36526500-1394231807_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...