Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Felicitari Corina.Ion! Felicitari Elynko! Felicitari Catalutza81!Felicitari Alysolita! Aspirante optimiste (846)


Recommended Posts

maryella  [flo2] pt barbati vitamina C este f buna.noi daca avem mutatii,e bine sa nu luam o data cu anticoagulant.

 

fete,va intreb si eu ceva.pana acum am refuzat cu tarie.branca ursului pt mine,cum se ia?si daca am hormonii in regula mi poate deregla?multumesc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 474
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

velvet mie mi-a zis ginecoloaga sa iau 3 linguri pe zi de tinctura dizolvate intr-un pahar cu apa: dmineata, pranz si seara cu 30 min inainte de masa; ai grija cu tensiunea daca esti hipotensiva ca are tendinta sa o scada; dar chiar ajuta ovulatia; sunt fete care spun ca le-a reglat ciclul, altele ca l-a micsorat; cred ca e mai ok luata in combinatie cu zmeur sau cretisoara; ceva gen cum a luat ella;

deci cu vit C mai bine ii dau sotului , ca mie analizele de coagulare mi-au iesit bine, dar nu stiu daca am mutatii ca inca nu le-am facut; o sa le fac pe cele de trombofilie ereditara, dar deocamdata am alte analize de facut; le iau treptat;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maryela multumesc pt raspuns  [flo2] tensiunea o am mica.fara cafea as fi moarta.cm ul il am regulat.nu cred ca isi are rostul branca ursului in cazul meu...

 

da,da-i sotului tau vit C.si mie mi-au iesit toate analizele de trombofilie bine,dar cand mi-a venit rezultatul la mutatii,pac!....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi! [flo2]

Corina multumesc pentru coffe [pup]

 

Eu am mers la sala cu sutienul pe mine in loc de bustiera, pentru ca am mers direct de la serviciu si am uitat sa o bag in ghiozdanul de antrenament. Si normal ca m-am ales cu o iritatie sub ambii sani de la transpiratie si acum dau cu o crema recomandata de farmacista. Si ma mananca de morrrrrr....
O zi minunata sa aveti! [balcon] [balcon] [balcon] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!

corina multumim pentru tratatie; ma rog sa ne dai vesti bune astazi;

Mon se vindeca ; incearca sa stai acasa cu zona iritata expusa la aer ca se vindeca mai repede; si mierea ajuta f mult; felicitari pentru ambitie si perseverenta cu programul de primavara pt un corp sanatos!

velvet daca vrei sa iei branca ursului o poti lua diluata in ceai de maghiran ca nu mai scade tensiunea; eu vad ca nu am mai avut probleme , dar am luat doar cateva zile pana acum;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...