Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Felicitari Corina.Ion! Felicitari Elynko! Felicitari Catalutza81!Felicitari Alysolita! Aspirante optimiste (846)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 474
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salut fetelor! azi mi-am facut un pic de chef sa deschid calc, am o stare de oboseala cronica! cu toate ca nu fac mare lucru peste zi  plus k  de 4 zile is asa de racita  ca simt ca ma usuc, am fost la eco sapt trecuta si am auzit imimioara lui bebe dar nu ma pot bucura inca pe deplin  , nu stiu daca din cauza ca am bagat in mine  lamai gref  kiwi si mult ceai sau e din alta cauza ca mi sau cam taiat greturile, ma rog sa fie bine bebe , cori mult noroc sa fie bebe. va pup pe toate si succes la 2II .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

cori, deabia astept noul beta dar pana atunci nu pot sa nu ma bucur! felicitari! [pup]

 

alysolita, lasa gandurile rele. ai auzit inimioara puiului, ce mai? esti o fericita [floare3]

 

maryella, corina, multumesc pentru incurajari. in cateva luni sper sa ma reapuc de lucru la proiectul bb [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc mult pentru felicitari. Bebe e cu siguranta dar numai sa fie bine. Si la prima sarcina am avut beta tot asa mic, 22, dar acum ma gandesc ca poate a prins cel de-al doilea folicul pe care l-am spart la 2 zile dupa inseminare si de asta sa fie valoarea asa mica.

Spottingul de nidatie l-am avut vineri la 12 zile dupa IA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...