Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi de februarie 2014 - Cap. 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Acum iar e la tzitzi, trage de cateva ori si adoarme. Asta inseamna ca data viitoare cand cere tot sanul asta ii dau ca nu a Scos mai nimic don el. Nu? I l dau de cateva ori pana il goleste sau Cum?si apoi pe celalalt? Nici nu i da drumul dar nici nu mnanca Cum trebuie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ii da drumul, daca cumva indraznesc sa o mai ating cu sanul pe la guritza(Poate Poate), se stramba ZICI ca ii dau lapte expirat sau cel putin cu gust de lapte acru. Cand vrea ea si cat vrea ea. Eu... Pun comprese Reci in caz de ceva . Mhhhhhh:(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Geluk eu asa patesc in fiecare zi de cum se trezeste pana pe la 11-12 suge intruna de nu mai apuuca sa se refaca laptele, atunci ii mai dau ce mulg peste noapte.

La mine nu cred ca e puseu ca tine de mai bine de o saptamana! [alcool]

Claudia cum mai e cu ochisori lu Ingrid!

Mada asa-i ca nu iti lasi printesa! [soricel]  Spuneai ca ai bona, sau inca nu a inceput programul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-a început.. săptămâna viitoare e programată să vină.. o să ii spun să stea câteva ore pt început să se obişnuiască fata cu ea si invers :)) o să ii spun să ma ajute la curăţenie si cumpărături.. ca la ultimul capitol stau prost.. o tot trimit pe o prietenă.. noi am stat in bucătărie să facem mâncare.. o ora nici mrr nu a zis.. analiza doar.. până a adormit :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geluk, poate vrea asa des doar de sete.

Eu am o noua pb: va spuneam ca Sofia este haplea. Dupa ce ca vine laptele repede mai mananca si ea repede. Drept urmare se ineaca si o ridic repede pe umar. Acum intervine pb: mama mi-a bagat in cap ca trebuie sa dorm cu ea ca sa i aud in caz ca se ineaca. Eu ma duc la ea imediat ce o aud dar ca poate nu o aud noaptea de fiecare data si poate se ineaca cu lapte :( Dupa ce mananca stau langa ea cate o ora in caz ca da lapte afara. Acu' imi sta pe cap ce mi-a zis mama. Dar asta ar insemna sa nu mai dorm noaptea. Chiar daca dorm langa ea, poate ca adorm adanc si tot nu as auzi-o :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisi nu o să dormi să nu o auzi.. îţi garantez .. aşa am crezut si eu ca voi dormi dar nu.. cel puţin eu o simt si când mişcă :). Odată si-a tras pătura peste ea.. a început să dea din manute ca rămânea fără aer.. dacă nu era lângă mine nu vreau să ma gândesc ce patea..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor si la mine ziua nu prea doarme si vrea sa suga toata ziua tzitzi, noroc ca doarme foarte bine noaptea. simai am o problema, plange foarte mult cand il imbrac sa iesim afara si nu se calmeaza pana nu ii dau san. 

Si eu l-am luat in pat noaptea langa mine ca sa il aud cand vomita.

Mada ca sa nu mai patesti cu patura foloseste sacul de dormit sau ii pui paturica tot timpul sub maini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...