Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sfatul lui Dan din Cluj pentru viitorii tatici


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

   Rade de scena din final. Un tata batand medicii si asistentele. Daca la o cezariana mai merge, sa vezi ce scandal ar iesi daca ar intra intr-o sala de nasteri unde mai nasc in tandem cateva femei.  La primul copil, pentru ca am fost singura in sala de nasteri, sotul a putut asista. La al doilea copil nasteau pe banda rulanta si nu ajungeau mesele, asa ca nici gand sa lase un tata sa intre .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Dan din Cluj, pacat ca a trebuit sa folosesti violenta ca sa poti fi acolo.

 

eu cand am nascut fetita am refuzat prezenta sotului, cu toate ca taticii erau incurajati sa participe la nastere, dar eu nu am vrut sa vina. acum, privind in urma regret ca nu am fost de acord sa participe, dar la cea de-a doua nastere sper sa fie acolo. (daca vom reusi sa avem inca un copil)

 

am editat ca sa iti urez bun venit pe DC, Dan din Cluj!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

PENTRU redactor - DE RISU'-PLINSU' SINT BARBATII CARORA LE E FRICA SA INFRUNTE GINECOLOGII SI PE URMA REGRETA TOATA VIATA CA NU AU ASISTAT LA NASTERE....EU NU VOI REGRETA NICIODATA CE AM FACUT....

Esti mai "barbat" pentru ca lovesti medicii si asistentele cu pumnii?

 

PS

 

Poti sa folosesti caractere normale ca dimensiune se vad la fel de bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dan din Cluj!

N-am auzit in viata mea ca un barbat sa ia la pumni personalul medical ca sa asiste la nasterea copilului.

Din punctul meu de vedere traiul intr-o societate civilizata nu se desfasoara astfel...ma mir ca poti scrie si nu esti in puscarie.

Desigur, dorinta ta este legitima, aici iti dau dreptate. Dar modul in care ai actionat te impinge la marginea (sordida) a societatii.

Si...poate gresesc, dar sesizez in spusele tale si niste accente de mandrie, esti foarte satisfacut de gestul tau. Daca gresesc, imi cer scuze. Daca insa nu gresesc, locul tau nu este in libertate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...