Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CONSTANTA !?! (86)


Recommended Posts

[s]Camelia[s] [s]Alexandra[s] Cami[pup], abia acum mi-a picat fisa... Ma gandeam ca ai schimbat prefixul, dar asta a fost anul trecut, de fapt! Felicitari pt bebelina! Multa sanatate! Nu ai poze de la echo, sa le vedem si noi? Sa ne spui cum ati petrecut, tu si Alex! Mami de [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53465"]Sebi[/url] (04.02.2004) ________________________ "Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

roxa,ce nerecomanzi pt nasuc uscat?ege se trezeste dimineatza cu nasucul uscat,infundat,nu stiu cum sa-ti zic.ma gandesc daca o f din cauza ca nu folosim umidificator?e prea uscat aerul in camera? aseara am us apa intr-un ibric si pe calorifer. o mai dam cu sterimar.altceva cu ce sa o dau? am vazut pozele din istanbul.super.imi e asa dor!ati facut cumparaturi?v-ati tocmit? ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Multumim pentru urari, noi de sambata petrecem intruna [:D]. Sambata am petrecut cu parintii (respectiv bunicii), duminica am avut pt Alex petrecere la [url="http://new.photos.yahoo.com/onticadc/album/576460762391295859#page1"]Mc Donald's[/url], ieri eu am sarbatorit la serviciu...si tot asa. [:D]Azi dimineata cand m-am dus sa-mi alint mandra si sa-i spun "La multi ani!" si ce credeti ca mi-a spus? "Lasa-ma ca a fost ziua mea!", se plictisise copilul de atata serbat [:D]. Inca nu am facut poze la bebelina, dar era foarte activa. Roxana bine ati venit acasa, superbe pozele! O seara buna! [url="http://community.webshots.com/user/ontica"]poze cu noi[/url] [pup] Camelia[gravi] & [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20040227_-8_My+child+is+Alexandra.png"]Alexandra -Elena[/url] [zana] (27 feb 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crig72 La multi ani Simona![s]Sa fii sanatoasa si cat mai multe bucurii de la cei dragi![pup]
Cristina sar'na! si de la mine un [pup] (ca de la peste la peste [:D]) multa sanatate, bucurii si impliniri!!! La multi ani fititz scump de Camelia! sa cresti mare, sanatoasa, desteapta si norocoasa! Tatiana frumoasa camera. Iar Bianca este foarte de acord se vede treaba ... [:D] Edit ca se pare ca-i si ziua Cameliei, nu numai a fititz-ului de Camelia? Camelia, La multi ani! cu sanatate si toate cele bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragelor si la multi ani pentru Simona, Camelia si Alexandra! [s][s][s] sa fiti sanatoase si fericite, sa vi se indeplineasca toate dorintele! Camelia a fost simpatica Alex....s-a saturat de sarbatoriri [:D] Jo suntem, voi ce faceti? Ege puneti umidificator in camera, probabil este prea cald si uscat. nu cred ca e cazul sa ii pui nimic in nas. o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pt. sarbatoritii de zilele astea: Camelia, Alexandra si Simona(dar Sim nu te-am vazut pe lista[?] dar am vazut ca ti s-a urat asa ca te urez si eu[:D]) Roxa bine ai revenit dupa vacanta. Tatiana e super camera Biei. Cand o sa reusim sa ne mutam o sa-ti cer sfaturi pt. amenajarea camerelor copiilor[:D]. Despre noi: Andrei wk asta a facut iar febra, mai varsa dar mai rar acum mai ales din cauza tusei cu care ne-am pricopsit de luni seara, iar kk se mentine moale la limita de diaree. Suntem pe sumetrolim, biotics, debridat, hidrasec, meto si saruri de rehidratare la nevoie. A slabit aproape un kg de la debutul bolii , inca nu vrea sa pape iar daca insist varsa mai ales ca are si tusea asta urata. Nik parca tuseste mai putin, acum am trecut pe bromhexin 20 pic de 3ori/zi de azi si daca nu are efect o sa trecem si noi pe pulsatila(nu am mai luat de aproape un an) ca nu au avut efect la noi compresele calde stopite cu spirt la piept si gat, ceai de ceapa. Ata ete. Ege si eu inca mai trag de herpesurile de la gura care mi-au aparut in spital.Aveam o gura bobotita, ziceai ca mi-am injectat buzele cu silicon, am ramas acum cu trei coji maaaari care or sa treaca. Important este ca au inceput copii sa fie mai vioi si de ieri a venit mama de la Tg-Jiu la mine si sta vreo 2 sapt.[bis][bis][bis]. Cami felicitari pt. fetitza din burtik. Pupici la toata lumea si multa sanatate. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jone, stiu pe cineva care are nevoie de o secretara - cunostinte bune de engleza si calculator. E vorba de o agentie turistica, cu sediul pe linga Mall (magazinul Tomis). Da-mi de stire daca te intereseaza, ca sa-ti dau numele si telefonul cucoanei in discutie. Cu oarece intirziere si defazare - La multi ani, dragele mele, mici si mari - sa fiti sanatoase si iubite de Dumnezeu! Sper ca ati petrecut bine si ati fost potopite de daruri si bucurii! Eu am de lucru ca la balamuc, mai intru totusi si trag cu ochiul pe-aici. Asa ca va rog sa fiti sanatoase si voioase, sa veniti doar cu vesti bune, ca sa nu ma indispuneti de dimineata, cind deschid citeva minute DC-ul. Va pup si va doresc numai bine! gabi & alisia (5 sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...