Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Caut un pui de pisica


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu si copiii suntem mari iubitori de pisici si cautam de ceva vreme sa adoptam un pui de pisica, sa nu fie mai mare de 3 luni, nu conteaza rasa si sexul, jucaus sa fie si musai sa faca la litiera. 

Are cineva sa ne dea un ghem jucaus? :)

Elle_seb , dorinta ta se muleaza perfect pe dorinta mea :) Stau la curte, anul trecut s-a pripasit pe langa casa noastra o pisicuta care a stiut cum sa se infiltreze in familia noastra. Intre timp a reusit sa faca si 4 pui. Au aproape de 3 luni. Isi fac nevoile afara la nisip si sunt f blanzi, jucausi si iubitori. O lasa rabdatori si pe fetita mea, de 2 ani sa ii care in brate, sa le studieze ochii si mustatile :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahhh, cu mare placer ti-as oferi unul - pisica mea trebuie sa nasca in cateva zile si e super frumoas a- e o pisica norvegiana - probabil tata e un short-hair ginger ... deci urmeaza niste pisoi foarte frumosi,

 

dar eu sunt acum in Paphos ...

 

 

Woau, cred ca o sa fie foarte frumosi. Unde este Paphos? :D

Edit ca m-am uitat pe harta sa vad unde esti. La o aruncatura de bat, ce mai  [cupisi]

Si cum mi-ai trimite matzul, par avion? :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu il vrei pe Micky?

Este al vecinei dar de fapt s-a mutat la noi, si noi mai avem inca 3  [:)]

Aici este la 'supt'  [:-)))]

Il aduc eu la Bucuresti duminica viitoare.

 

 

Ce scump e! Am avut si eu un motan care-si sugea burta cand dormea  [:)]

Cred ca e cam mare totusi... as vrea un pui, sa se joace cu puiii mei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elle_seb , dorinta ta se muleaza perfect pe dorinta mea :) Stau la curte, anul trecut s-a pripasit pe langa casa noastra o pisicuta care a stiut cum sa se infiltreze in familia noastra. Intre timp a reusit sa faca si 4 pui. Au aproape de 3 luni. Isi fac nevoile afara la nisip si sunt f blanzi, jucausi si iubitori. O lasa rabdatori si pe fetita mea, de 2 ani sa ii care in brate, sa le studieze ochii si mustatile :)

 

Tala, mersi de mesaj!

Ti-am dat pe privat.

In ce zona stai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Cum, asa cum studia uneia coada? [:)]  (poza de la profil)

Rufus, nu :) Dar am cateva poze asemanatoare (pisoii mai toleranti insa) si ma tot gandesc ca am 'cobit' cand am pus poza asta :))) Oricum, la primul contact cu pisica, primul gest a fost s-o muste de coada :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...