Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piersicute de iulie august ( 6 )


Recommended Posts

Rocsy Totala Natalici, descurcareata pe muteste, exact ca o sora mai mica! [:-)))] [pk]

Sper ca ai lasat-o sa se bucure de victorie!

 

A mea de cand se trezeste numai parc viseaza : "mami Ina pac!"

plimbareata de mica

 

Multumesc de urarile de sanatate!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 374
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare!!!!!!

fetele mai umblarete vreau sa merg la greci si nu stiu unde ce cum...aveti ceva recomandari?

 

smechera natalia!!!;)

ile sanatate.!!!ce copiii cuminti si scumpi ai!!!

roxi au trecut ploile? la noi azi a fost cald si bine.

fleur despre ce scris mic zici?cum mai sunteti?

 

pupici la toate piersicutele care mai de care mai dulci!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Eric e mai bine, l-am dus azi la gradi. dar tot mai tuseste, reprize de cate jumate de ora...noaptea, tuse plina de secretii de da aproape in voma, cum povestea si Carmen de Patrick. Nu a avut pofta de mancare zilele astea si a slabit, s-a tras la fatza, a remarcat si educatoarea. In fine, sper sa mergem spre bine de acum.

 

Ieri l-am cadorisit cu o remorca pentru bicicleta, foarte faina, o sa va arat poze. E imensa! incap 2 copii de fapt. Si se transforma in carucior cu 3 roti (mari). Am dat ceva banuti pe ea dar merita. Am si inaugurat-o tot ieri, in parcare. Lui E. i-a placut, problema e ca se plictiseste repede. O vom folosi insa la trasee mai lungi, doar pe piste ciclabile, asa ca va putea admira peisajul, dormi, etc. in ea.

 

Roxy, o scumpica e Chitz! Ce gropite are, si e o combinatie perfecta intre mami si tati.

 

Rocsy, ce smechera e Natalia. Tace si face!

 

Ile, LMA bambinei cu intarziere de Sf. Irina. Sa creasca mare, cuminte si sa va bucure in fiecare clipa!

 

Ada, ce mai face haios Nectarel?

 

Ali, noi in Grecia am fost in Creta iar eu am fost si la Atena, in scop neturistic insa, in vizita la niste prieteni de fam. Ce pot sa iti spun e ca la greci e cumplit de cald vara. Nu glumesc deloc, e chiar neplacut. Te coci pe plaja, iar in oras toate sunt inchise de pe la 11 la 5 dupa masa. In locul vostru as merge acum prin mai sau tarziu in septembrie acolo, sa fie caldura mai suportabila.

Noi am stat in Creta la Agia Pelagia, hotel Panorama. NU iti recomand.

Comparand cu ce cunoastem noi mai bine, Caraibe, serviciile in Grecia la acelasi pret aprox. (3 stele jumate) au fost net inferioare. Vb. de all inclusive si de plaja, unde trebuia sa platesti zilnic ca sa inchiriezi umbrela, sezlong.

In fine, fiecare cu experientele lui. Dar chestia cu caldura insuportabila e reala.

 

Ioana, chiar, de ce va intoarceti asa repede in tara? S-a incheiat proiectul sotului? Ce mai face Ana?

 

Carmen, voi ce mai ziceti?

 

Muraturica, ziceai ceva de un job?

 

Pupici tuturor si mai ales sanatate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele ...

mersi de raspunsuri...

fleur pe la jumatatea lui iunie vrem sa mergem tocmai din cauza caldurii...ma gandesc ca pe atunci nu vor fi inca asa calduri mari.

nu stiu sa fac o comparatie ptr ca nu am mai fost decat la marea noastra...dar eu "simt"ca acolo e totusi mai bine decat la noi.

la alte destinatii nu ma bag fiindca mi e frica de avion :(

 

denis e bolnavior...s a trezit cu febra...e suparat cred ca il doare gatul.nu a mancat nimic inafara de tzitzi.i am dat doar nurofen de la care vad ca ii scade febra.sa ii mai dau oare ceva?

 

roxi o frumusete de fata ai tu acolo ;)

 

fleur asteptam poza.cred ca stiu despre ce e vorba.am vazut in germania si mi au placut si mie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...