Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piersicute de iulie august ( 6 )


Recommended Posts

Salutare fetele, v-am chemat la apel si am disparut eu :))

 

Am avut niste zile mai pline si la serv si acasa.

 

Roxy ce scumpa s-a facut chitz...nu numai gropitele sunt dragalase, dar are niste gene...

 

Ile, la multi ani sarbatoritei, tu cand ne mai scapi o poza cu ea? Patrick a inceput sa dea, pentru ca ii place si cand copiii ii dau, si atunci a devenit mai generos. Iar cand are ceva si vrea sa se joace cu un copil, se duce si ii da de bunavoie. :)))

 

Ali noi am fost in corfu, e dragut, dar e mai scump, si nu consider neaparat ca se justifica pretul. Poti merge si cu masina, dar faci o vesnicie. Iar de cativa ani merg in zona halkidiki, stiu pe de rost fiecare din cele 3 brate. Athos-ul il recomand doar daca vrei sa te duci la un hotel gen 5* all incl si sa faci plaja la hotel, pt ca prea multe nu sunt de vazut in zona. Portul e misto, sunt multe terase foarte dragute, am gasit acolo o tanti Gina maritata cu un grec, super amabila si care ne-a hranit bine si foarte ieftin. Preturile pe athos sunt foarte rezonabile. Sithonia e ceva mai populat, dar in afara de statiunea nikiti si sarti, care sunt micute, nu am mai gasit ceva interesant. Eu raman fan kassandra, insa e mai scump si destul de aglomerat. Are niste plaje amenajate de-a dreptul superbe...apa turqoise, nisip alb... superb... Noi mergem si anul asta acolo, de data asta cu bubu. Evita iulie si aug, iunie este perfect. Noi avem rezervare in ultima sapt. De cativa ani imi serbez ziua de nastere in grecia :)  Daca il doare gatul pe Denisucu, da-i cu tantum verde, trece imediat. sanatate multa.

 

Fleur suntem bine, am scapat de bronsita cu multi aerosoli. Am facut ieri varilrix-ul, prima doza. Peste 2 luni facem prevenarul si doza a doua de varilrix. Asteptam reactii adverse... De ieri am inceput si noi o cura de imunizare cu imunostimulent de la dacia plant..sper sa se vada efecte. Voi cum ati reusit sa raciti iar? cu ce il tratezi? sanatate  multa si voua.

 

Rocsy, foarte simpatica Natalica :)) si P fura tableta de la ta-su din rucsac si isi deschide puzzle-urile.. precoci rau astia mici... :))

 

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 374
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mersi carmen...

si noi ne am gandit ori in kassandra ori halkidiki...de fapt astea ni le a mai recomandat cineva...sunt si mai aproape de noi.ai ceva recomandari de hoteluri...?

 

tantrum verde este si sirop ptr ei? l am trimis pe sot si I a dat doar ceva spray (nu am apucat sa il dau inca)

azi noapte nu I a scazut febra nicicum...astazi a fost mai binisor.ii alternez la 4ore nurofen cu panadol.si ptr la noapte m am dotat cu sup. de novocalmin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ti-am zis, pe kassandra e foarte dragut, dar preturile sunt mai maricele. Ai sub 1000 de eur sau peste? Eu as recomanda totusi un all inclusive, cred ca ar fi mai potrivit pentru mers cu copiii.

Pe Athos am stat la Alexandros Palace. Pretul este in jur de 7-800 pt o sapt.

Pe Sithonia n-am stat, doar am vizitat-o, dar se duce sefa mea in aug la Athena Pallas, plateste 1200 eur pt 9 nopti, demipens.

Pe kassandra am stat la Halkidiki palace, dar am mers doar eu cu sotul. Hotelul e super, camerele bestiale (are 9 rating pe booking), dar nu este pe plaja si nu recomand mai mult de micul dejun acolo. Pretul e fooooarte ok. Am stat si la Alkinoos Beach pt 2 nopti, e ieftinut, are o mini bucatarie in cazul in care vrei sa faci un ceai, ceva, si un mini pat in bucatarie, e curatel, pe plaja, dar din cate stiu au doar mic dejun. Noi anul asta mergem la Oceania Club, are review-uri foarte bune si e ultra all incl.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...