Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 6 )


Recommended Posts

Ola ola...

Mersi de cafeluta.

Vreau si eu in antalya...

Fleur chiar nu e cazul sa iti faci griji.

 

La noi a plouat ieri intruna...nu am iesit deloc din casa...ba mai mult nici nu ne am schimbat de pijamale...a fost cea mai lenevoasa zi...

 

Sambata si duminica am fost la piata...mi am inceput activitatea...dar cu copiii din dotare dupa mine...va dati seama ce fain a fost...si sambata am fost si la ziua unui baietel...a dansat denis intr una...

Duminica a adormit denis in masina asa ca eu so rafi nu am mai avut sanse sa ne culcam de amiaza sa ne revenim.

 

Am gasit si o bona dar inca nu I am lasat singuri.imi place de ea...e draguta...si cred ca si lui ii place ca se joaca cu ea dar intruna ma cauta...eu mi am tot facut de lucru sa ii las pe ei sa se joace si tot la 5 min mamiiii....mamiii...sunt curioasa cand ii las singuri si nu ma gaseste cum va fi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 374
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor am o "problema"...rafi e tot cu mana la "clonț"...deja in dimineata asta I am atras de 3 ori atentia.nu stiu cum sa fac cu el sa se dezvete.l am intrevat ca il mananca sau de ce se scarpina intr una...zice ca da...dar nu ma lasa sa ma uit...pe dr nici atat...nici nu stiu o avea ceva sau o fi doar vreun tic tipic barbatesc dar urat...pe mine ma dispera...oare sa il dau cu vreo crema?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

Ali eu am stat cu bona fix o zi, iar mama vreo 2. Dar patrick avea 8 luni atunci si era mult mai usor de acomodat cu cineva.

 

Aplicatia asta cu animale se cheama Onomatopeia. Mai gasesti puzzle, dar nu stiu sa-ti spun nume, o sa ma uit acasa.Tot asa gen Animal puzzle cauta.

 

Rafi e decalotat? Il speli acolo la fiecare baitza? Nu cred ca e cazul de crema inca. Curata-l bine zilnic cu apa si cu sapun, decalotat fiind. Eventual putin bepanthen. Dc mancarimea persista, mai bine mergi sa-l vada un dr.

 

Rocsy asa se pare ca e la turci, cu multi rusi. Exact asta citeam si pe review-urile de la hotelul asta de care ziceam. Si li se acorda fooooarte multa atentie, programe de entertainment pentru adulti si copii, mancare cu specific, etc. Restul turistilor.. mai putin importanti. Si de asemeni citeam ca stau cam foarte prost cu engleza. Stiu ca sunt super laudati pt resorturile lor concepute special pentru familii cu copii si as vrea sa ajung si eu candva, dar pe recomandare. Nici preturile nu sunt chiar mici. Tura asta raman la oceania, am facut rezervare. Dar intentionam sa mai mergem si la sf lui aug, asa ca astept feedback :))

 

O zi buna sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mijlociul face la fel, se mai trezeste ca se tine cu mana , ce fct : dat peste mana , desi nu sunt adepta violentei :)), uitat urat, amenintat :)), zis ca e urat, rad fetele de el . La mine altceva nu a fct :(

Cel mare a trecut peste asta, e doar o faza zic eu.

 

Cum sa nu te lase sa te uiti? :)), atunci trimite-l pe sot sa verifice:))), nu il lasa asa, poate chiar are un disconfort

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...