Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de sept-oct 2012 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of Kytana draga ce rău imi pare pt Andrei, dar de la celălalt interviu nu ati primit răspuns?

 

Stiu ca e grea situatia voastră de acum dar Dumnezeu cumva le va aranja pe toate, Andrei isi va găsi job mai ales ca e atât de serios si se pregăteşte atât de intens, va veni si bb2 .... Tu poate ai putea face poze la partyuri de copii, la gradinite cu diverse ocazii, joburi unde ai putea sa îl iei pe Luca cu tine.

Si sa iti faci reclama si la blog cumva sa ii ajuti pe altii sa mănânce sănătos, sa exercitii ca dau rezultate....uite pe mine m-ai ambitionat f tare si poate vor iesi bani si de aici....

 

 

Oauuuu 2.6 km, eu nu reusesc sa depasesc cei 2 km amarati.

 

Dimineata i-am făcut lui Andrei la mic dejun, mâncarea bebelusilor: mar ras cu biscuiti. A mâncat dar nu cu f mare pofta. A mai băut suc de la o portocala si la prânz a păpat ciorba de vita cu multe legume noi de sezon. După somn,va papa paste bolognese si seara papara cu pâine cu unt.

 

Mă,duc sa fac exercițiile zilnice si mai povestim.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Norma de incurajari! Pentru cealalta companie lucreaza la un proiect/aplicatie ca parte din interviu. Maine l-il trimite si apoi feedback, sa vedem ce ar urma. La poze si blog m-am gandit si eu. Capitolul poze e mai complex, trebuie aparatura (cel putin inca 2 obiective, flash extern, bouncer de lumina, etc.). Cu blogul, am scormonit putin acum pe wordpress si am gasit o tema (free, ca cele cu bani toate arata genial) mai ... simpla zic eu si care atrage privirile mai bine dar nush daca e potrivita. Acum s-a trezit Lucica, pe seara mai butonez. Ma mai gandeam la un job part-time ca ajutor de bucatar sau ceva legat de bucatarie, daca cu biroul tot nu pot relationa. Chiar daca as taia si curata legume toata ziua, as invata una-alta. Tot ma pasioneaza pe mine nutritia si gatitul.

 

Puteti sa va dati cu parerea pls? cu noua tema a blogului? Simt ca ii lipseste ceva, dar nu imi dau seama ce. Posturile par mai bine asezate totusi si scrisul nu e asa mic, cum era la cealalta. Voi reorganiza tab-urile sa aiba mai mult sens si regrupa categoriile. Dar ma streseaza aspectul. Deci, pls feedback, saru'mana. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...