Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa iti inseli partenerul fara sa fii prins!


Recommended Posts

citem ieri in ziarul local un articol care facea referinta la o carte cu titlul de mai sus ("cum sa iti inseli pertenerul fara sa fii prins"). ziarul l-am aruncat dar, cind am timp, o sa caut autorul si titlul exact, in caz ca intereseaza pe cineva. cartea a fost scrisa de o femeie care si-a gasit sotul in pat cu altcineva. pe scurt, ea explica ca ar fi preferat sa nu stie ca sotul o inseala. cartea ofera safaturi practice despre cum sa faci sa nu fii prins iar autoarea motiveaza ca multe cupluri (si implicit familii) ar fi mult mai fericite daca cel care inseala si-ar lua masuri "de protectie". voi ce parere aveti? eu personal as prefera sa stiu, adica sa aflu. in secunda urmatoare valizele lui ar fi la usa si appointmentul booked cu avocatul[:D]. dar asta e alt subiect. Lorelai si fetele - Livia si Maya (18 ianuarie 2005) ****pt. poze click pe casuta galbena de mai sus (pagina personala)****
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ymcar
pai cred ca primul pas este sa admitem ca uneori este un rau necesar. Sau macar ca oricum ai da-o, se intampla al naibii de des. Dupa aceea este natural sa admitem ca daca "inselatul" tot exista ar fi bine ca macar sa fie facut cum trebuie... My life smells acceptable
Bun... inselatul exista. Cum trebuie facut ? Asa.. [m-a] si sa sfarseasca asa[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coltofeanu, n-ai inteles nimic! [:D] Toata lumea inseala, asa ca daca din greseala iti vezi consortu' in actiune e ca si cum dai buzna la toaleta shi era ocupat. Adik spui aaa, pardon, dai trei pashi inapoi, scuipi in san si ieshi sa te asezi la coada. Ce vrei, se mai intimpla.... Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai da, cand discuti din afara iti vine sa razi si sa faci glume! cand treci prin asa ceva(ca incornorat) zau daca-ti mai arde de glume....macar o perioada! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...