Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa iti inseli partenerul fara sa fii prins!


Recommended Posts

aa, si barbatii nu e porci. or mai fi printre ei, dar eu (in optimismul meu tampitel) cred ca nu e porci. de multe ori ii ajutam noi sa fie,de multe ori suntem mai purcele decat ei :) [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am citit ce ati scris si sincer am tras urmatoarele concluzii. Pentru simpla dorinta nu ati insela, si totusi trairea momentului nu conteaza??? Oare cuvantul " a insela" intr-oi casnicie poate fii definit?? Te inseala, adica iti prinzi partenerul ca se culca cu alta persoana, nu-ti inseala si increderea??? Oare fiind un tata/mama bun/buna te multumesc in asa masura incat nu mai vrei un barbat/femeie interesant/interesanta in pat? Oare nu se poate ca totusi sa simpti doar o nebuna atractie sexuala pentru cineva (la femei e mai greu asa ceva, ele trebuie sa placa persoana in primul rand)? Oare ratiunea sa te ghideze intotdeauna in asa masura incat sa nu calci stramb???? Daca esti discret asta sa insemne ca nu-ti mai iubesti sotul/sotia?? Viata e diferita pt fiecare, momentele sunt diferite pt fiecare. Oare viata nu trebuie traita??? trebuie ingradita de limite??? Regretele se nasc sau nu din limitarile noastre??? bogdan sanda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sanduta
Am citit ce ati scris si sincer am tras urmatoarele concluzii. Pentru simpla dorinta nu ati insela, si totusi trairea momentului nu conteaza??? Oare cuvantul " a insela" intr-oi casnicie poate fii definit?? Te inseala, adica iti prinzi partenerul ca se culca cu alta persoana, nu-ti inseala si increderea??? Oare fiind un tata/mama bun/buna te multumesc in asa masura incat nu mai vrei un barbat/femeie interesant/interesanta in pat? Oare nu se poate ca totusi sa simpti doar o nebuna atractie sexuala pentru cineva (la femei e mai greu asa ceva, ele trebuie sa placa persoana in primul rand)? Oare ratiunea sa te ghideze intotdeauna in asa masura incat sa nu calci stramb???? Daca esti discret asta sa insemne ca nu-ti mai iubesti sotul/sotia?? Viata e diferita pt fiecare, momentele sunt diferite pt fiecare. Oare viata nu trebuie traita??? trebuie ingradita de limite??? Regretele se nasc sau nu din limitarile noastre??? bogdan sanda
Pai cred ca nu ramine decit sa iti urez mult success la inselat si aterizare usoara in cazul invers....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
dar daca il prinzi ca arunca 1 ochi la 1 revista deochiata...nu te inseala cu gindu"? voi ce credeti? care e diferenta ...mai conteaza ca mai face si actul
Hai mai!!![poc] Io una prefer sa ma insele asa [:-)))] ______________________________________________________________ Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii Lui sã te îndrume mereu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Oare fiind un tata/mama bun/buna te multumesc in asa masura incat nu mai vrei un barbat/femeie interesant/interesanta in pat? Oare nu se poate ca totusi sa simpti doar o nebuna atractie sexuala pentru cineva (la femei e mai greu asa ceva, ele trebuie sa placa persoana in primul rand)? Oare ratiunea sa te ghideze intotdeauna in asa masura incat sa nu calci stramb???? Daca esti discret asta sa insemne ca nu-ti mai iubesti sotul/sotia??
1. - de ce, e de la sine inteles ca sotul/sotia nu sint interesanti in pat?! 2. - cred ca nu, daca esti inca "in mrejele" celui de acasa. O alta atractie poate sa apara doar cind atractia fata de cel de acasa a trecut, cel putin asa vad eu lucrurile: pasiunile astea nu pot fi concomitente... 3. - ideal e sa nu-ti doresti sa calci strimb, nu sa pui ratiunea ca bariera. 4. - dap, nu o /il mai iubesti ca pe ceea ce este printre altele, adica partener sexual. Il iubesti doar ca membru al familiei. Ceea ce mi se pare absolut gresit. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cind iubesti cu adevarat nu ai cum sa te plictisesti in pat.Pentru ca iubirea inseamna printre altele si cunoastere.Cunoastere ce implica nu numai cunoasterea emotionala ca si profil psihic cu calitati si nevoi ci si cunoastere sexuala.Ori cunoasterea nu se poate realiza intr-o zi.E ceva de descoperit mereu numai sa ai rabdare,intelepciune,dorinta sa daruiesti,sa afli...sa iubesti in definitiv.Uneori nu-ti ajunge o viata.Treaba e probata de altii carora nu le-a fost de ajuns viata asta in a iubi o singura persoana.Si atunci cum naiba sa te plictisesti?Haideti zau,ca cred ca nu-s tocmai ultima romantica senila!Am doar 33 de ani dar viteza pasiunii sexuale ma lasa rece.Exista lucruri mult mai bune care merg mina in mina cu aceasta,mai bine zis atasate de aceasta dar cu un singur partener,intr-o relatie de iubire veritabila.Si haideti sa fim seriosi,viata nu-i facuta numai din si pentru sex!Ca doar nu o s-o tinem numai intr-un -----!Iertati-ma,dar...va rog.[asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by rachel owen

 

Hai mai!!![poc]

Io una prefer sa ma insele asa [:-)))]

 


id="quote">id="quote">

 

sigur ca da ....dar stii tu ce ginduri are el in cap atunci cind se uita la o revista deochiata? de la gind la fapta e doar 1 pas...si ca o consolare multi nu prea gasesc persoanele sa-si puna si ideile in practica...[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
multi nu prea gasesc persoanele sa-si puna si ideile in practica.
[cheers]Asta a fost buna de tot. Nu stiu ce ganduri are, dar de multe ori prefer sa fiu oarba, adica imi si doresc sa fiu oarba si sa nu stiu. oricum cred ca primeste destul acasa sa nu mai caute si prin vecini [;)] iar la poze cu gajici sexoase ma uit si eu pe net [:-)))] Si sa raspund la intrebarea subiectului, nu as vrea sa aflu, sa stiu, de asta nici nu ma straduiesc sa-l descos, sa-l urmaresc (ha-ha de parca as avea cum) NU VREAU SA AFLU, ca nu ma ajuta la nimic. Nu cred ca am curajul sa ma despart de el pentru asta asa ca mai bine traiesc linistita in nestiinta mea. ______________________________________________________________ Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii Lui sã te îndrume mereu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...