Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa iti inseli partenerul fara sa fii prins!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by coltofeanu
Ymcar , sper ca ai simtul umorului.... si nu te superi ! [:D][:D][:D]
Nu m-am suparat(prea tare) nici cand am fost atacat la modul foarte serios, d'apai cand se fac poante! Cat despre aruncat buzduganul... nu asta am vrut. doar mi-am spus parerea la modul realist si practic. My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by coltofeanu
quote:
Originally posted by ymcar
pai cred ca primul pas este sa admitem ca uneori este un rau necesar. Sau macar ca oricum ai da-o, se intampla al naibii de des. Dupa aceea este natural sa admitem ca daca "inselatul" tot exista ar fi bine ca macar sa fie facut cum trebuie... My life smells acceptable
Bun... inselatul exista. Cum trebuie facut ? Asa.. [m-a] si sa sfarseasca asa[q]
poate ar fi preferabil sa se sfarseasca asa [asia][recevere] dupa o vreme. Bine, daca nu ai grija se poate termina si asa [copil][bang], in anumite cazuri poate iesi asa[bruta]... sunt multe variante... depinde My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar
pai cred ca primul pas este sa admitem ca uneori este un rau necesar. Sau macar ca oricum ai da-o, se intampla al naibii de des. Dupa aceea este natural sa admitem ca daca "inselatul" tot exista ar fi bine ca macar sa fie facut cum trebuie..
hai mai nu dati in saracul om prea tare. asa gindeste si femeia care a scris cartea. motivatia principala e ca vrea sa ajute oamenii sa "minimize the damage".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar
quote:
Originally posted by coltofeanu
Ymcar , sper ca ai simtul umorului.... si nu te superi ! [:D][:D][:D]
Nu m-am suparat(prea tare) nici cand am fost atacat la modul foarte serios, d'apai cand se fac poante! Cat despre aruncat buzduganul... nu asta am vrut. doar mi-am spus parerea la modul realist si practic. My life smells acceptable
Ymcar , iti ofer [flo][flo][flo] pentru ca nu te-ai suparat ... Cred ca inteleg ceea ce vrei sa exprimi in postarile tale , chiar daca uneori am impresia ca mai exagerezi cate un pic ... dar nu ma pot supara pe tine , cred ai si tu dreptate din punctul tau de vedere ... Chiar imi plac oamenii realisti ![:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum, foarte realist vorbind, oricat te-ai feri este si chestie de noroc. Asta e, uneori shit happens! Asa ca pana la urma probabil cel mai bine este ca oamenii sa fie realisti, sa constientizeze ca astfel de lucruri se intampla si cand descopera surpriza sa fie pregatiti. Astfel incat sa nu faca din tantar armasar si sa nu distruga o familie pentru o aventura trecatoare. Uneori poate e mai inteligent sa te faci ca nu vezi, sa astepti sa treaca si basta. Altfel nu faci decat sa amplifici totul. My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca Ymcar este realist.[cheers] Cat despre carte, cum imi place sa citesc mult, si cum imi place sa fiu informat in ce priveste "femeia", sicer, chiar mi-as dori sa o citesc.[;)] Da, si eu as prefera sa stiu. Dar asta nu inseamna ca daca eu as insela as fi atat de sincer incat sa recunosc. Va amintiti? "O greseala recunoscuta e pe jumatate iertata, o greseala nerecunoscuta este iertata in totalitate". si, da, "ce nu stii nu are cum sa te raneasca". Oricum, inselarea cu gustul cel mai amar nu este cea in care esti prins si suporti consecintele, ci atunci cand ajungi singur la concluzia ca nu s-a meritat sa o faci.[xx(] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by coltofeanu
quote:
Originally posted by ymcar
quote:
Originally posted by coltofeanu
Ymcar , sper ca ai simtul umorului.... si nu te superi ! [:D][:D][:D]
Nu m-am suparat(prea tare) nici cand am fost atacat la modul foarte serios, d'apai cand se fac poante! Cat despre aruncat buzduganul... nu asta am vrut. doar mi-am spus parerea la modul realist si practic. My life smells acceptable
Ymcar , iti ofer [flo][flo][flo] pentru ca nu te-ai suparat ... Cred ca inteleg ceea ce vrei sa exprimi in postarile tale , chiar daca uneori am impresia ca mai exagerezi cate un pic ... dar nu ma pot supara pe tine , cred ai si tu dreptate din punctul tau de vedere ... Chiar imi plac oamenii realisti ![:)]
Multumesc [:)] My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Astfel incat sa nu faca din tantar armasar si sa nu distruga o familie pentru o aventura trecatoare. Uneori poate e mai inteligent sa te faci ca nu vezi, sa astepti sa treaca si basta. Altfel nu faci decat sa amplifici totul.
as fi curioasa...pe ce se bazeaza "o familie" dupa parerea ta? Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...